Villa Le Blanc Gran Meliá

Hiszpania, Menorca - Santo Tomás
Plaża
SPA
Dla rodzin
O hotelu
Nad morzem, zaledwie kilka kroków od plaży Santo Tomás jest położony hotel Villa Le Blanc by Gran Meliá. Z widokim na Morze Śródziemne odzwierciedla tradycje lokalnej architektury, tworząc wewnątrz ciepłą atmosferę, dzięki naturalnemu światłu zalewającego jego przestrzenie. Został zbudowany w doskonałej harmonii z nadmorskim otoczeniem wśród bujnego lasu sosnowego.
Hotel jest przyjazny dla środowiska, a jego konstrukcja z białego kamienia pozwala idealnie wkomponować się w naturalne środowisko południowego wybrzeża wyspy pozwalając gościom cieszyć się bardziej intymną więzią z naturą i tradycyjnym białym menorkańskim stylem budynków. 
Znajduje się w pobliżu wszystkich najważniejszych atrakcji kulturalnych Menorki i licznych zatoczek z krystalicznie czystą wodą.

Wyspa Minorka została ogłoszona przez UNESCO rezerwatem biosfery w 1993 roku, a w 2022 roku została uznana za jedno z najbardziej zrównoważonych miejsc na świecie. Jest to idealne miejsce, by cieszyć się prostymi przyjemnościami życia. Została również nazwana „Europejskim Regionem Gastronomii”, uznając jego rolę w stymulowaniu innowacji i wymiany kulturalnej poprzez najbardziej tradycyjną i zdrową kuchnię śródziemnomorską.
Villa Le Blanc Gran Meliá obiecuje zadbać o każdy szczegół, aby połączyć wspaniałe otoczenie, doskonały relaks, doskonałą kuchnię i wyjątkowe doświadczenia, jednocześnie podkreślając autentyczność wyspy, jej kulturę i naturalne piękno.
Hotel oferuje swoim gościom szeroką gamę usług i udogodnień z największą dbałością o szczegóły, aby zapewnić niezapomniany pobyt na Balearach.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Lotnisko Menorca jest w odległości 17 km od hotelu
Pokoje

Pokoje posiadają balkon z przepięknym widokiem na morze lub na ogrody hotelowe. Są w pełni wyposażone we wszystkie udogodnienia hotelu 5* (klimatyzację, kanały satelitarne, urządzenia do prasowania, suszarkę do włosów, minibar, sejf).

Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności i dobrego samopoczucia oraz pomóc w pełni wykorzystać wakacje.

Do dyspozycji
Spa, które oprócz masaży dla par lub osób indywidualnych oraz słynnych zabiegów na twarz francuskiej marki, oferuje tzw. obwód hydrotermalny składający się z basenu, jacuzzi, sauny i łaźni tureckiej.
Basen, który bardziej przypomina salon na świeżym powietrzu, w którym goście spędzają dużą część dnia. Dzięki designowi i wyposażeniu przywodzi na myśl klub plażowy w złotych latach wybrzeża Balearów, jest to wykwintne połączenie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Nowoczesna, w pełni wyposażona siłownia jest idealna do ćwiczeń cardio i kulturystyki, tonowania i rozciągania. Posiada wydzieloną salę do zajęć spinningowych, a także bieżnie, orbitreki i inny sprzęt kulturystyczny.
Sporty i aktywności
rejs statkiem w tradycyjnym menorkańskim „llaüt” wzdłuż wybrzeża, wizyta w najbardziej prestiżowym centrum sztuki na wyspie, degustacja najlepszych ręcznie robionych serów, program kulturalny dla dzieci
Najlepsza pora
od kwietnia do października
Oferty specjalne
Przy rezerwacji do 30 września 5 nocy w cenie 4 nocy
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego