Viceroy Sugar Beach

Santa Lucia
SPA
Dla rodzin
Dla aktywnych
Wille
Konie
Nurkowanie
Natura
Plaża
Zakupy
Góry
O hotelu
Hotel zbudowany jest w stylu kolonialnym. Wyposażony w niezwykle luksusowe wille wkomponowane w korony drzew. Można tu odnieść wrażenie spania pośród chmur.

Hotel skupia się na indywidualnym podejściu do klienta. Każdy gość hotelowy ma własnego kamerdynera, którego zadaniem jest zapewnienie nam jak największego komfortu podczas pobytu.

Cudowne spa hotelowe sprawia wrażenie zawieszonego na drzewach. Widok kołysających się wiklinowych koszy wysoko w chmurach, w których można oddawać się relaksowi po masażach, jest niepowtarzalny.

Viceroy Sugar Beach może pochwalić się niepowtarzalną lokalizacją. Ogrom i bliskość gór wydaje się być tak piękna, że aż nierealna.

Na plaży usytuowana jest romantyczna restauracja, która wieczorem rozświetlona jest przez pochodnie. Hotel słynie z przepysznej kuchni, a śniadania łączą w sobie lokalną kuchnię i najpopularniejsze dania z całego świata. Nie lada gratka czeka też, na fanów owoców egzotycznych, bowiem na wyspie rośnie 30 gatunków mango.
Kategoria
5*
Atuty
Magiczne zachody słońca można podziwiać wprost z pokojów. Lokalizacja u podnóża gór.
Pokoje

Każdy z 11 eleganckich pokoi posiada prywatny basen. Zaprojektowane są w stylu plantacji kolonialnej. Każdy pokój ma własny otoczony murem ogród ale równocześnie łatwy dostęp do restauracji, basenu czy plaży Anse des Pitons o białym piasku .

Do dyspozycji
Spa, Klub dla dzieci (4-12 lat), opiekunki dla maluchów, dla nastolatków  w tzw. Spice Club jest program , który oferuje zajęcia takie jak: tenis stołowy, krokiet, turnieje bilardowe, automaty do gry w pinball i gry wideo, spływ kajakowy, wiosłowanie na desce czy grę w tenisa.
Sporty i aktywności
hotel oferuje wiele wycieczek : obserwacja delfinów, orek i wielorybów, rejs z wędrówką na szczyt Gros Piton, nurkowanie, połowy pełnomorskie, wyprawy kładami - Yamaha Grizzly i Buggies Adventure , przejażdżki trasami rowerowymi po dżungli i plantacji, przejażdżki konne
Najlepsza pora
od października do czerwca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego