Tylko dla dorosłych

Planujesz relaksujące wakacje bez dzieci?

Miejsca, w których można delektować się ciszą i spokojem, stają się wakacyjnym celem zabieganych na co dzień osób. Hotele „tylko dla dorosłych”  to jeden z nowych, coraz popularniejszych trendów na rynku hotelarskim, który zrzesza najbardziej ekskluzywne hotele butikowe na całym świecie.

Hotele tylko dla dorosłych są odpowiedzią na potrzeby określonej grupy podróżujących, która chce spędzić urlop bez pociech, zarówno swoich, jak i innych gości. Limit wieku jest różny – w niektórych miejscach obejmuje osoby powyżej 16-go, a w innych dopiero po skończeniu 21-go roku życia. Nie można też powiedzieć, że nie mają tam wstępu rodziny, ponieważ rodzice mogą przyjechać z nastoletnim dzieckiem. Jednak na próżno szukać w tego typu obiektach infrastruktury i programu rozrywkowego dla najmłodszych. Za to spotkamy tam atrakcje typu spa, animacje sportowe, kluby, kasyna czy wieczorne show.

Kto decyduje się na urlop w miejscu oznaczonym “children free"? Wbrew pozorom nie są to tylko single lub pary, które nie posiadają dzieci i preferują urlop w towarzystwie osób dorosłych. Na wakacje w tego typu hotelach decydują się też rodzice, którzy pochłonięci obowiązkami przez cały rok, przeznaczają tydzień lub dwa tylko dla siebie. W spokojnej atmosferze, romantycznie, mogą skupić się na sobie. To atrakcyjna propozycja również na podróż poślubną.

Dowiedz się, czego można się spodziewać, jeśli zdecydują się Państwo na pobyt w hotelu, do którego dzieci nie mają wstępu nr.tel. 22 633-77-79

W naszej ofercie poniżej znajdą Państwo wyselekcjonowane przez nas hotele “tylko dla dorosłych" w wielu miejscach na świecie!