Luxury Lodge

Tsala Treetop Lodge

RPA, Hunter’s Estate, Pear Tree Farm, Harkerville
Natura
Dla aktywnych
Wille
Boutique
O hotelu
Tsala Treetop Lodge położony jest pośród koron drzew. Podobnie jak monumentalne ruiny starożytnej cywilizacji afrykańskiej, imponujące kamienne wejście Tsala otoczone wodą prowadzi do hotelowego foyer. Wyrafinowany afro-barokowy wystrój tego hotelu w kolorach ziemi, bogatych fakturach i ręcznie wykonanych okuciach został zainspirowany różnorodnymi kulturami Afryki.

Tsala to pod każdym względem magiczne a zarazem romantyczne miejsce: zapierające dech w piersiach widoki, znakomita, dyskretna obsługa, zarówno w renomowanej restauracji Zinzi (Top 100 SA), w jadalni Tsala, jak i w zaciszu apartamentów.

Dzięki doskonałej lokalizacji w samym sercu Garden Route, można w czasie pobytu wyruszyć na zwiedzanie słynnego Szlaku Ogrodów, lub zostać w willi umieszczonej na palach i odpocząć pośród dziewiczego czarującego lasu.

Prywatne apartamenty i wille zostały schowane pod baldachimem lasu, posiadają zapierające dech w piersiach widoki. Jest to wyjątkowy projekt architektoniczny doskonale współgrający z otoczeniem.
Lokalizacja
zaledwie 1½ km od N2, 10 km na zachód od Plettenberg Bay.
Pokoje

6 luksusowych willi z dwiema sypialniami, stylizowanych z wyrafinowaniem i nowoczesnymi akcentami , które posiadają duży salon z kominkiem i jadalnią oraz prywatny taras z widokiem na las i basen bez krawędzi.
10 prywatnych apartamentów, położonych w głębi lasu, posiada prywatny taras i własny basen typu infinity, zapewniający najwyższą prywatność.

Sporty i aktywności
wycieczki szlakiem ogrodów (Garden Route)
Najlepsza pora
od września do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego