Time + Tide Miavana

Madagaskar, Nosy Ankao
Prywatna wyspa
Wille
Natura
Nurkowanie
Kitesurfing
O hotelu
Hotel Time + Tide Miavana położony jest na wyspie Nosy Ankao. To największej z 5 wysp tworzących archipelag chroniony przez rafę koralową.
Komfortowe, luksusowe wille, oferują przestronne wnętrza o powierzchni min. 450 m2, prywatne baseny z widokiem na ocean i usługi kamerdynera. Każda z nich jest o krok od piaszczystej plaży, którą widać również z dużych okien sięgających od podłogi do sufitu.
Bezpłatne rowery i elektryczne pojazdy buggy umożliwiają sprawne i wygodne zwiedzanie wyspy.
Zabiegi spa na bazie organicznych produktów i tutejszej roślinności są oferowane gościom na życzenie w ich ekskluzywnych willach, gwarantując pełnię prywatności.

W centralnej części kompleksu, goście znajdą 3 strefy gastronomiczne (zarówno pod zadaszeniem jak i al fresko) idealne na elegancki i romantyczny posiłek, basen bez krawędzi z widokiem na ocean, z którym sąsiaduje bar umiejscowiony bezpośrednio na plaży z klubem na dachu, oraz gabinet osobliwości, prezentujący m.in. jajo wymarłego mamutaka (strusia madagarskiego), kości dinozaurów i zatopiony skarb.

Białe, wspaniałe plaże, a także turkusowe zatoki i laguny czekają na odkrywców, którzy dołączą do „blue safari” z przewodnikiem, tj. głównej atrakcji tego ekskluzywnego hotelu, czyli wycieczek łączących wyprawy po lądzie, podziwianie okolicy z lotu ptaka i odkrywanie głębin oceanu. Okolice hotelu to doskonałe miejsce na luksusowe rejsy nastawione na nurkowanie z akwalungiem lub snorkelling, jednak dno usłane koralowcami znajduje się również niedaleko plaży. Amatorzy wędkowania mogą spróbować złapać karanksa żółtopłetwego, barakudę lub żaglicę. Atrakcją dla całej rodziny może być obserwowanie delfinów, diabłów morskich lub humbaków (od lipca do października).

Niesamowite lasy zamieszkiwane przez lemury są położone zaledwie 10 min. lotu helikopterem lub 25 min. rejsu łodzią. Spacerując wśród tropikalnej zieleni można zaobserwować sifakę złotogłową, sifakę czarną i lemurię koroniastą. Podczas pobytu można ponadto podglądać żółwie składające jaja (od grudnia do marca) lub odwiedzić podczas wycieczek helikopterem parki narodowe Ankarana i Montagne d'Ambre, słynące z dzikiej przyrody.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Wyspa Nosy Ankao położona jest w odległości ok. 2 godz. i 45 min. lotu z lotniska w Antananarywie.
Pokoje

Hotel posiada 14 willi w tym 8 z 1 sypialnią, 4 z 2 sypialniami i 2 z 3 sypialniami.

Do dyspozycji
Spa - prywatne zabiegi w willach, basen bez krawędzi, pizzeria na plaży, komfortowy bar, lokal inspirowany kuchnią włoską, 1 bar na dachu, lokalne wycieczki, gabinet osobliwości, dostęp do Internetu (ograniczony), blue safari (wycieczki łączące atrakcje na lądzie i wodzie), butik.
Sporty i aktywności
snorkelling, nurkowanie z akwalungiem, kajakarstwo, wędkarstwo z łodzi i muchowe, paddle boarding, kitesufing, jazda na rowerze, piesze wędrówki, obserwacja zwierząt
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego