Therasia Resort Sea & Spa

Włochy, Wyspa Vulcano
SPA
Natura
Góry
O hotelu
Hotel Therasia Resort Sea & Spa jest położony na półwyspie Vulcanello, z bezpośrednim dostępem do morza.

Do budowy hotelu Therasia użyto lokalnie pozyskiwanych materiałów, w tym skał magmowych z Etny, sycylijskiej terakoty oraz drewna cedrowego i oliwnego.

Eleganckie pokoje są utrzymane w stonowanej kolorystyce. Mieszczą się w budynku z białego kamienia, z którego rozpościera się widok na Wyspy Liparyjskie.

Na terenie hotelu znajdują się ponadto 3 restauracje, w tym wyposażona w grill pizzeria Arcipelago oraz lokal Il Cappero, który serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej i sycylijskie specjały. Śniadanie podawane jest w formie bufetu, który obejmuje smaczne lokalne wypieki.

Goście mogą wybrać się na spacerem pobliskim szlakiem, oddalonym od ośrodka o 1 km, który prowadzi przez tereny porośnięte kaktusami i inną śródziemnomorską roślinnością.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Wodolot z portu w Neapolu do Vulcano kursuje codziennie od 31 maja do 9 września (6 godz). Można na Vulcano się dostać prywatnym helikopterem z lotniska - Catania airport (30 min lotu) lub prywatną motorówką z portu Milazzo (50 minut).
Pokoje

Wszystkie pokoje dysponują balkonem, telewizorem LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz łazienką, której wnętrze zdobią elementy ze skały magmowej i kolorowe sycylijskie kafelki. Z niektórych pokoi roztacza się widok na morze i wyspy liparyjskie

Do dyspozycji
Spa, strefa fitness, sauna, hydromasaż, basen kryty, basen zewnętrzny, wypożyczalnia rowerów (za opłatą), ośrodek zdrowia, wypożyczalnia samochodów. Darmowe WI-FI.
Hotel zapewnia bezpłatny transfer do i z portu oraz do centralnej części wyspy Vulcano.
Sporty i aktywności
nurkowanie i snorklowanie możliwe w pobliżu hotelu w Porto di Ponente. Hotel organizuje wycieczki po wyspie. Przejażdżki rowerowe.
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego