The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah

Emiraty Arabskie, Ras Al Khaimah, Al Hamra Beach
Plaża
Wille
SPA
Śluby i romantyczne podróże
Dla rodzin
O hotelu
Ekskluzywny hotel The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży o białym piasku.

Hotelowe  wille zaprojektowano tak, aby zapewnić pełnię prywatności i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego. Każda z nich o 181 mkw. powierzchni, cechuje się wystrojem nawiązującym do piękna i tradycji regionu. Goście mogą odpocząć przy prywatnych basenach i na tarasach.

Restauracja Shore House, położona obok pięknego basenu z widokiem na Zatokę Perską serwuje doskonałe owoce morza oraz dania kuchni międzynarodowej z elementami lokalnymi. Hotel organizuje na życzenie również prywatne barbecue dla rodzin oraz romantyczne kolacje na plaży.

Jest możliwość nurkowania przy chronionej rafie koralowej w towarzystwie doświadczonego eksperta. Dostępne są również luksusowe rejsy, podczas których można wędkować i nurkować z akwalungiem. Niektóre z atrakcji (nurkowanie, wycieczki łodziami, wędkowanie i motorowe sporty wodne są organizowane poza hotelem i mogą być dodatkowo płatne).

Hotel organizuje bezpłatny przejazd do drugiego hotelu, należącego do tej samej sieci ‒ The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah, Al Wadi Desert, który jest oddalony 20 min drogi.  Znajduje się tam rezerwat Al Wadi Desert o powierzchni 500 ha, gdzie cała rodzina może miło spędzić czas i uczestniczyć w pokazie sokolnictwa.

Program Ritz Kids® oferuje dzieciom w wieku 4 lat i starszym możliwość poznania podwodnego życia i kultury regionu.

Bogate spa posiada wspaniały widok na morze i poleca zabiegi  holistyczne inspirowane tradycjami regionu. Wykorzystywane są tu naturalne składniki, takie jak kwiaty i lokalne przyprawy.
Kategoria
5*
Lokalizacja
ok. 31 km od lotniska w Ras Al Khaimah i 81 km od lotniska w Dubaju
Pokoje

32 wille: Al Bahar Tented Beach Pool Villa, Al Naseem Tented Beach Pool Villa

Do dyspozycji
1 restauracja, posiłki na plaży, posiłki w willach, Spa, program dla dzieci Ritz Kids, urządzanie wesel i uroczystości, bezpłatne Wi-Fi, usługi konsjerża, bezpłatny wstęp do rezerwatu Al Wadi, wycieczki lokalne  np. do najstarszej wioski rybackiej w Zatoce Perskiej, do XIX-wiecznego fortu Dhayah, do wyjątkowej hodowli pereł...
Sporty i aktywności
centrum fitness, sporty wodne, siatkówka
Najlepsza pora
od października do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego