boutique

The Emin Pasha

Uganda, Kampala
Boutique
Miasto
SPA
O hotelu
The Emin Pasha Hotel to pierwszy butikowy hotel w Kampali. Ten elegancki hotel przypomina czasy innej epoki kiedy miła obsługa, atmosfera i wygoda były wyznacznikami dobrego hotelu. Hotel stwarza harmonijną równowagą pomiędzy starą tradycyjną architekturą, kolonialnymi meblami, a nowoczesnymi udogodnieniami, które są niezbędne w dzisiejszych realiach.
Usytuowany jest w pobliżu centrum Kampali w odległości spacerowej od handlowej dzielnicy miasta i wielu ambasad zagranicznych.
Emin Pasha Boutique mieści się na dwóch akrach parku - ogrodu tropikalnego porośniętego wielkimi starymi drzewami, kwitnącymi krzewami i pachnącymi kwiatami. Posiada zaledwie dwadzieścia pokoi, dzięki czemu zapewnia swoim gościom indywidualną obsługę i wysoki standard usług, oferując prywatność i spokój.
Lokalizacja
w pobliżu centrum miasta
Pokoje

Garden
Pokoje te znajdują się na parterze. Każdy ma część wypoczynkową z widokiem na piękne bujne ogrody i dziedzińce. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem tropikalnym lub głęboką wanną . Wszystkie pokoje są klimatyzowane, z bezprzewodowym dostępem do Internetu, telewizorem z płaskim ekranem, telefonem, posiadają w swoim wyposażeniu czajnik do kawy i herbaty, mini bar, moskitiery nad łóżkami i dwie bezpłatne butelki wody pitnej.

Superior
Pokoje te znajdują się na wyższym poziomie z widokiem na ogród lub podwórko. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem tropikalnym lub głęboką wanną. Wszystkie są klimatyzowane, z bezprzewodowym dostępem do Internetu, posiadają w swoim wyposażeniu telewizor z płaskim ekranem, telefon, ekspres do kawy i herbaty, mini bar, moskitiery nad łóżkami i dwie bezpłatne butelki wody pitnej. Niektóre pokoje mają mały taras.

Garden suite
Te apartamenty na poziomie terenu są duże. Salon z widokiem na piękne bujne ogrody i basen. Każdy z tych pokoi ma łóżko małżeńskie, łazienkę z wanną i prysznicem tropikalnym. WC. Te pokoje są klimatyzowane, z bezprzewodowym dostępem do Internetu posiadają telewizor z płaskim ekranem, telefon, ekspres do kawy, mini bar, moskitiery nad łóżkami i dwie bezpłatne butelki wody pitnej.

Superior suite
Te apartamenty usytuowane na wyższych poziomach są duże. Salon ma wspaniały widok na bujne ogrody i basen. Każdy z tych pokoi posiada łóżko małżeńskie z łazienką, wannę i prysznic tropikalny, WC. Oba klimatyzowane, z bezprzewodowym dostępem do Internetu posiadają telewizor z płaskim ekranem, telefon, ekspres do kawy, mini bar, moskitiery nad łóżkami i dwie bezpłatne butelki wody pitnej.

Do dyspozycji
basen, spa
Sporty i aktywności
świetne miejsce na odpoczynek po przylocie przed wyprawę w góry w poszukiwaniu goryli górskich, zwiedzaniem Ugandy w połączeniu z safari, w Parkach lub przed powrotem do kraju
Najlepsza pora
od czerwca do sierpnia i od grudnia do lutego
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego