Tea Factory

Sri Lanka, Nuwara Eliya
Natura
Śluby i romantyczne podróże
Góry
O hotelu
Unikalny hotel przerobiony z byłej fabryki herbaty, otoczony zielonymi plantacjami i wzgórzami. Położony jest w centralnej, górzystej części Sri Lanki na wysokości 2300 m n.p.m. w malowniczej miejscowości Nuwara Eliya. Oferuje zakwaterowanie w 57 pokojach, z których roztacza się widok na wspomniane pola herbaciane. Goście mogą brać udział w zbiorach oraz skosztowania ekologicznie wyprodukowanego trunku w maleńkiej, wciąż działającej fabryce na terenie hotelu. Jednym z wielu oryginalnych rozwiązań w hotelu jest restauracja fine dining zlokalizowana w wagonie parowego pociągu, gdzie zostaniemi powidani przez maszynistę-konduktora w roli szefa sali.
Kategoria
4*
Lokalizacja
Nuwara Eliya, Sri Lanka
Pokoje

Standard Typ: room
z widokiem na wzgórza herbaciane, wyposażone w TV, kanał muzyczny, telefon, mini bar, ekspres do kawy i herbaty, łazienkę (WC, wanna, suszarka do włosów), balkon.

Do dyspozycji
2 restauracje, 2 bary, sklepiki, bibiloteka, tenis stołowy, fitness klub, sauna, bilard, jazda konno.
Sporty i aktywności
tenis stołowy, fitness klub, sauna, bilard, jazda konno.
Najlepsza pora
listopad - kwiecień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego