Tamarindo Diria Beach Hotel & Golf Resort

Kostaryka, Tamarindo
Dla aktywnych
Dla rodzin
Golf
Konie
Nurkowanie
Plaża
Zakupy
Śluby i romantyczne podróże
Tylko dla dorosłych
O hotelu
Komfortowy hotel na zachodnim wybrzeżu przy słynnej, piaszczystej plaży Tamarindo. Hotel położony jest blisko restauracji, barów i lokalnych sklepików. Jego teren przedzielony jest uliczką, za którą w pięknym ogrodzie znajduje się duży basen. Większość ze 182 pokoi posiada widok na ocean, skąd można podziwiać zachody słońca. Posiada specjalnie wydzieloną strefę tylko dla osób dorosłych. Posiada wykwalifikowany personel do obsługi ceremonii ślubnych szczególnie polecanych w romantycznej scenerii na plaży.
Kategoria
4*
Lokalizacja
Transfer z lotniska ok. 10 minut, transfer drogą lądową z San Jose trwa ok. 5 h.
Pokoje

Classic room
Położone na parterze 2-poziomowego budynku, w niewielkiej odległości od przedzielającej hotel drogi. Część pokoi posiada widok na ogród i hotelową fontannę. Wyposażenie: klimatyzacja, TV Sat, telefon, mini-bar, sejf. W łazience do dyspozycji wanna.

Tropical Pool Side room
nowowybudowane pokoje posiadające balkon lub taras z widokiem na basen. Położone są w 2-poziomowym budynku oddalonym 75 m od plaży. Wyposażenie jak w pokojach classic.

Sunset Ocean View room
położone tuż przy plaży z widokiem na ocean. Posiadają przestronny balkon lub taras. Wyposażenie jak w pokojach classic.

Do dyspozycji
2 restauracje, 2 bary, kawiarnia, 3 baseny w tym 1 dla dzieci, jacuzzi, amfiteatr, sala konferencyjna, butiki, pole golfowe, Internet WIFI w lobby
Sporty i aktywności
golf, windsurfing, jazda konna, snorkeling, połowy dalekomorskie.
Najlepsza pora
od listopada do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego