Swissotel The Stamford

Singapur
Miasto
Zakupy
SPA
O hotelu
Jest to jeden z najwyższych hoteli w południowo-wschodniej Azji. Posiada komfortowe pokoje, SPA, 2 baseny oraz 16 lokali gastronomicznych, w tym spektakularny bar mieszczący się na dachu tego wieżowca. Położony w samym sercu miasta, pośród światowej sławy centrum rozrywki oraz handlowo-biznesowym centrum Singapuru. Do ulicy handlowej Orchard Road można dojechać metrem w 10 minut, a do koła widokowego Singapore Flyer – w 15 minut. Około 20 minut spacerem dzieli hotel Swissôtel The Stamford od klubów nocnych na nabrzeżach Boat Quay oraz Clarke Quay.
Hotel jest częścią kompleksu Raffles City, w skład którego wchodzi również centrum kongresowo-handlowe.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Obiekt ten mieści się nad City Hall i stacją metra MRT
Pokoje

Wszystkie pokoje w hotelu Swissôtel Stamford dysponują balkonem z widokiem na panoramę Singapuru. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W niektórych pokojach znajduje się także odtwarzacz DVD, stacja dokująca do iPoda lub zestaw kina domowego firmy BOSE.

Do dyspozycji
Zaplecze gastronomiczne hotelu Swissôtel The Stamford obejmuje 10 restauracji serwujących szeroki wybór dań, w tym specjały kuchni peranakańskiej, kantońskiej i japońskiej. W restauracji Jaan Goście mogą skosztować potraw kuchni francuskiej. Szczegolnie polecamy usytuowaną na 70 piętrze restaurację Equinox, z której roztacza się panoramiczny widok na całe miasto, serwuje ona azjatyckie i zachodnie przysmaki.
Na terenie hotelu mieszczą się również 3 bary, w tym bar City Space, który dysponuje bardzo wygodnymi fotelami oraz oferuje wyśmienite wina i cygara.
Sporty i aktywności
dobrze wyposażone centrum fitness i 6 kortów tenisowych
Najlepsza pora
od września do marca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego