Sun Island Resort & Spa

Malediwy, Wyspa Nalaguiraidhoo
Plaża
Dla rodzin
Nurkowanie
Windsurfing
Dla aktywnych
O hotelu
Hotel Sun Island  usytuowany jest na wyspie Nalaguiraidhoo, która otrzymała specjalną nagrodę za ekologię i została uznana za jedną z najbardziej przyjaznych środowisku naturalnemu. Jest również jedną z największych i najpiękniejszych wysp archipelagu. Mierzy 1600 m długości i 440 m szerokości i dzięki tej wielkości jest nieliczną wyspą na Malediwach, na której można wybrać się na dłuższy spacer, a nawet na wycieczkę rowerową.
Hotel  przeznaczony jest zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi. Sun Island może się także poszczycić największym basenem na Malediwach. Dla chętnych możliwa opcja wyżywienia all inclusive.
Lokalizacja
Hotel Sun Island oddalony jest o 104 km od międzynarodowego lotniska w Male. Transfer hydroplanem trwa 35 minut.
Atuty
bogaty wybór sportów i aktywności, w tym bezpłatne karmienie rekinów i płaszczek
Pokoje

Hotel dysponuje 426 bungalowami usytuowanymi wokół plaży i na palach w płytkiej lagunie. 

Standard Beach Bungalow: pow. 21m2 w bungalowach przy plaży, posiadają taras zwrócony w stronę morza, są klimatyzowane, wyposażone w TV sat, telefon, mini-bar, sejf, w łazience: WC, prysznic, prysznic na świeżym powietrzu, suszarkę do włosów.

Superior Beach Bungalow: pow.25m2, wyposażenie jak w pokojach standard. 

Water Bungalow: pow. 32m2, znajdują się w bungalowach na wodzie wzdłuż wysuniętego w głąb morza pomostu, z bezpośrednim zejściem do laguny. Klienci water bungalow mają do dyspozycji oddzielną restaurację. 

Do dyspozycji
5 restauracji, 4 bary, basen, brodzik, SPA, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, masaż, siłownia, dyskoteka, centrum biznesowe, sale konferencyjne, sala gier, salon fryzjerski, pralnia.
Sporty i aktywności
tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, sprzęt do snorkelingu.

Sporty płatne: oświetlone korty tenisowe, boiska do badmintona i squash'a, rowery turystyczne, windsurfing, kajaki, rejsy katamaranem, narty wodne, rowery wodne, skutery wodne, nurkowanie, połowy dalekomorskie. 
Najlepsza pora
od grudnia do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

Jak używamy Państwa danych?
Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

Dlaczego pytamy?
W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

Dlaczego pytamy?
Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

Wyślij do znajomego
Wydrukuj
Wyślij do znajomego