Song Saa Private Island

Kambodża, Sihanoukville
Boutique
SPA
Prywatna wyspa
Plaża
Wille
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
Kameralny hotel Sonag Saa położony jest na prywatnej wyspie w rejonie zatoki tajlandzkiej. Wyspa znajduje się ok. 35 min. rejsu szybką łodzią motorową od przystani w nadmorskiej miejscowości Sihanoukville, w której położone jest niewielkie lokalne lotnisko, mające bezpośrednie połączenie z Siem Reap oraz stolicą kraju Phnom Phen.

Song Saa to obecnie najbardziej wyjątkowy butikowy hotel w Kambodży, odznaczony w 2014 roku nagrodą Cambodia’s Leading Resort. Dysponuje dwudziestoma siedmioma indywidualnymi, luksusowymi willami położonymi w bujnym, naturalnym ogrodzie w dżungli lub na drewnianych palach na wodzie. Każda z willi posiada prywatny basen i wybudowana jest z ekologicznych materiałów.

W okolicy znajdują się inne malownicze wyspy z piaszczystymi plażami, do których hotelowa obsługa organizuje rejsy łodzią motorową.
Lokalizacja
odległość od lotniska: ok. 30 min. transfer lądowy na przystań oraz ok. 35 min. rejs łodzią.
Pokoje

1 Bedroom Jungle Villa with pool Typ: villa
wille położone w dżungli z widokiem na morze, od strony wschodniej lub zachodniej. Składają się z 1 sypialni z łóżkiem małżeńskim z kątem wypoczynkowym, łazienki z wanną i prysznicem, dodatkowego prysznica na otwartym powietrzu, tarasu wypoczynkowego z prywatnym basenem. Wyposażenie: TV, mini bar, ekspres do kawy.

2 Bedroom Jungle Villa with pool Typ: villa
wille położone w dżungli z widokiem na morze, położone od strony wschodniej lub zachodniej. Składają się z 2 sypialni z łóżkiem małżeńskim, 2 łazienek z wanną i prysznicem, dodatkowego prysznica na otwartym powietrzu, dużego salonu wypoczynkowego, tarasu z prywatnym basenem. Wyposażenie: TV, mini bar, aneks kuchenny.

1 Bedroom Overwater Villa with pool Typ: villa
wille położone na palach z widokiem na morze, położonych od strony zachodniej. Wyposażenie jak 1 Bedroom Jungle Villa. Wejście do morza z prywatnego tarasu.

2 Bedroom Overwater Villa with pool Typ: villa
wille położone na palach z widokiem na morze. Wyposażenie jak 2 Bedroom Jungle Villa. Wejście do morza z prywatnego tarasu.

1 Bedroom Ocean View Villa with pool Typ: villa
willi położonych po zachodniej stronie z widokiem na morze. Wyposażenie jak 1 Bedroom Jungle Villa. Posiadają taras na palach, na którym o zachodzie słońca można zamówić romantyczną kolację.

2 Bedroom Royal Villa with pool Typ: villa
willa położona na palach, w zacisznej części wyspy z widokiem na morze. Wyposażenie jak 2 Bedroom Jungle Villa. Wejście do morza z prywatnego tarasu. Do willi dopływa się prywatną łódką.
W cenie zakwaterowania: śniadania w willi, pikniki na plaży, posiłki w restauracji na palach (w menu m.in. tradycyjne dania kuchni khmerskiej), popołudniowe przekąski, świeże tapas z lampką wina o zachodzie słońca, wina, wybrane alkohole, mini bar, napoje bezalkoholowe, pralnia, transfery szybką łodzią motorową, internet bezprzewodowy, tv-sat, korzystanie z kajaków, rejsy łodzią, snorkeling.

Do dyspozycji
basen infinity, spa, wellness, butik z lokalnymi produktami rękodziełem.
Sporty i aktywności
yoga, medytacje, program ekologiczny o ochronie lokalnej flory i fauny, sporty wodne (nurkowanie, kajaki, łodzie motorowe)
Najlepsza pora
od listopada do czerwca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego