Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa

Emiraty Arabskie, Dubaj
Plaża
SPA
Dla rodzin
Miasto
Zakupy
Golf
Dla aktywnych
O hotelu
Luksusowy hotel Sofitel Dubai The Palm Resort, położony na znanej Palmie Jumeirah w Dubaju, zaprasza do prosto urządzonych, wygodnych pokoi z balkonami oraz do ekskluzywnych apartamentów z całodobową obsługą kamerdynerów. Wszystkie okna wychodzą na morze lub na Palmę Jumeirah. Bogato urządzone wille na plaży zaprojektowano w stylu polinezyjskim. Na dachach mają tarasy i baseny.

Na białej piaszczystej plaży o długości 500 m ustawiono leżaki i parasole, jest tam też restauracja. Hotel posiada kilka basenów o nieregularnych kształtach, które wyposażono w różne udogodnienia, np. wodospady.

Amura Kids Club to klub dla najmłodszych, który oferuje różnorodne zajęcia w kolorowych pomieszczeniach i na basenach ze zjeżdżalniami, a także odpoczynek przy książce oraz zabawki i gry.

Hotelowe So Spa o pow. 2500 mkw. słynie z masaży oraz zabiegów na ciało i twarz, do których wykorzystywane są naturalne składniki w połączeniu z najnowocześniejszymi produktami kosmetologii, co gwarantuje najlepsze efekty, zapewnia relax i odnowę biologiczną.

Miłośnicy golfa docenią fakt,że ekskluzywny hotel Sofitel Dubai The Palm Resort dostarcza piłeczki Ecobio całkowicie bezpieczne dla roślin i życia morskiego. Są biodegradowalne i w kontakcie z wodą zamieniają się w pokarm dla ryb.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Palma Jumeirah, 30 min. jazdy z lotniska w Dubaju
Pokoje

Hotel posiada 361 pokoi, suit, apartamentów i willi: Luxury Room, Junior Suite, Prestige Suite, Beach Suite, OperaSuite, The Palm Suite, 1 Bedroom Apartment, 2 Bedroom Apartment,Beach Villa, Lodge Villa.

Do dyspozycji
12 restauracji i barów, 6 basenów, taras słoneczny, klub dla dzieci , SoSpa, w którym jest 28 pokoi zabiegowych, baseny terapeutyczne, łaźnia parowa, sauna i hammam
Sporty i aktywności
centrum fitness, boisko wielofunkcyjne: do koszykówki, piłki ręcznej i nożnej, siatkówki oraz badmintona, korty tenisowe, rowery wodne, paddle boarding, snorkelling i inne sporty wodne, eco golf, joga, wycieczki łodziami
Najlepsza pora
od października do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego