Śluby i romantyczne podróże

Musicie tylko powiedzieć „tak” a całą resztą zajmiemy się my !

Tropikalna wyspa, zielone pióropusze palm pochylają się nad białymi piaskami plaży obmywanymi szmaragdowymi wodami oceanu. Soczyste owoce, egzotyczne kwiaty, ciepło tropików …… W takiej scenerii spotyka się dwoje ludzi  – Kobieta i Mężczyzna – by powiedzieć sobie TAK. Zza zasłony palmowych pni, kolorowym korowodem wychodzą ich goście. Na czele tego pochodu kroczy Mistrz Ceremonii – dostojny i łagodny zarazem, przybył tu specjalnie by połączyć tych dwoje na zawsze. Jeszcze chwila i radosne dźwięki muzyki i śpiew zgromadzonych ogłoszą całemu światu, że w majestacie prawa ta para przybyszów została połączona świętym węzłem małżeństwa.

Powyższa scena to nie fragment scenariusza filmu o ekscentrycznym milionerze. Nie jest to też wstęp do książki o życiu gwiazd filmowych – jeśli zechcecie, to głównymi bohaterami takiej ceremonii możecie być Wy. Najzupełniej legalnie i w zgodzie z polskimi przepisami możecie ślubować sobie miłość w rajskim otoczeniu jednej z wysp – na Seszelach, na Maurytiusie, na Malediwach czy na Polinezji Francuskiej.
Wystarczy tylko Wasza decyzja, aby po dopełnieniu kilku prostych formalności Wasz ślub stał się jednocześnie Waszą Wielką Tropikalną Przygodą. I choć trwałości ani szczęścia związku nikt, prócz Was samych, zapewnić Wam nie może, to przecież trudno o lepszy początek wspólnego życia niż ślub na jednej z Wysp Zaczarowanych.

Wiele osób chce zatrzymać  magię miodowego miesiąca na dłużej i chętnie planuje romantyczne wyjazdy we dwoje w różne miejsca na świecie. Jeżeli chcecie Państwo spełnić marzenia o podróży poślubnej w egzotycznej scenerii, chętnie się tym również zajmiemy.

Specjalne przywileje dla nowożeńców w postaci dużych zniżek na pobyt czy bezpłatnego podwyższenia standardu proponują wybrane przez nas hotele w wielu miejscach na świecie.

Pary, które uwielbiają muzykę, taniec i latynoski klimat zapraszamy na podróże poślubne na  Kubę.
Nowożeńcom, którzy chcą odpocząć w kameralnych hotelach polecamy podróż poślubną na Mauritius.
Parom, które chcą spędzić wyjątkowe chwile, w wyjątkowym miejscu, cieszyć się sobą i otaczającą dziewiczą przyrodą polecamy podróże poślubne na Seszele lub na Polinezję Francuską.
Specjalnie dla naszych nowożeńców przygotowujemy również bardzo atrakcyjne pobyty łączone w wielu romantycznych zakątkach świata.
W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami – nr. tel. 22 633-77-79

Wiele osób chce zatrzymać  magię dnia ślubu jak również miodowego miesiąca na dłużej i chętnie planuje romantyczne wyjazdy we dwoje w różne miejsca na świecie. Jeżeli chcecie Państwo spełnić marzenia o podróży poślubnej w egzotycznej scenerii, chętnie się tym również zajmiemy. Specjalnie dla Państwa przygotowujemy bardzo atrakcyjne pobyty z możliwością zawarcia związku małżeńskiego w wielu romantycznych zakątkach świata.