Ski Plaza

Andora, Canillo
Narty / Snowboard
Góry
Dla aktywnych
O hotelu


Hotel Ski Plaza położony w centrum spokojnej, typowej pirenejskiej miejscowości jest idealnym miejscem do wypoczynku w ciszy i spokoju. W obiekcie znajduje się restauracja, bar, sala telewizyjna, salon gier, mini club dla dzieci, kawiarenka internetowa, przechowalnia nart, winda, basen, siłownia, jacuzzi, sauna.

Pokoje są ogrzewane i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem oraz sejf. Każdy z nich dysponuje  łazienką.  We wszystkich pomieszczeniach bezpłatne WiFi.

W sezonie zimowym z hotelu można podziwiać widok na ośnieżone góry.

 

Kategoria
4*
Lokalizacja
Hotel Ski Plaza jest usytuowany w centrum miejscowości Canillo, na wysokości 1500 m n.p.m, 100 metrów od wyciągów narciarskich i 350 m od budynku gondolki. Jest oddalony o 12 km od stolicy księstwa Andorra la Vella.
Atuty
300 słonecznych dni w roku
Do dyspozycji
Za dodatkową opłatą w hotelowym spa do dyspozycji Gości jest gabinet masażu, sauna, łaźnia turecka, niewielka siłownia oraz kryty basen z wanną z hydromasażem.
Sporty i aktywności
Największy ośrodek narciarski w Pirenejach, oferuje 240 km tras narciarskich.

Na przeciwko hotelu zlokalizowane jest centrum sportowe „Palau de Gel” z basenem, sauną, lodowiskiem i siłownią.
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego