Six Senses Zil Pasyon

Seszele, Wyspa Felicite
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
Wille
Nurkowanie
SPA
Natura
O hotelu
Hotel Six Senses Zil Pasyon znajduje się na prywatnej wyspie Félicité, gdzie w masywne granitowe skały wkomponowano indywidualne wille i komfortowe rezydencje. Każda z nich otoczona jest bujną tropikalną roślinnością, dając pełne poczucie intymności, dzięki czemu stała się popularną destynacją wśród gwiazd i głów państw. Każda z willi posiada przestronny taras i prywatny basen z widokiem na Ocean Indyjski. Na gości hotelowych czekają aż 4 bezludne plaże. Hotel zajmuje 1/3 wyspy - w pozostałej części utworzono Park Narodowy Ramos chroniący cenną seszelską przyrodę. Do hotelu można się dostać bezpośrednio helikopterem z lotniska w Mahe (20 min), lub łodzią motorową z Wyspy Praslin (20 min). Na Wyspę Praslin z Mahe kursują zarówno promy (1h) jak i samoloty rejsowe (15 min). Hotele Six Senses to jedna z najbardziej luksusowych marek hotelowych świata. Gwarantują nie tylko doskonały serwis, najwyższy poziom zabiegów spa, ale równocześnie ekologiczne podejście i harmonię z otaczającą je naturą.

Hotel szczególnie polecany dla osób szukających luksusu, ciszy, spokoju i prywatności.
Lokalizacja
Hotel położony na prywatnej wyspie Felicite, ok. 55 km na północny-wschód od międzynarodowego lotniska na Mahe. Transfer helikopterem z międzynarodowego lotniska zajmuje 20 min. Możliwość także dotarcia do hotelu łodzią motorową z Mahe (20 min), na którą można się dostać z Mahe samolotem rejsowym (15 min) lub promem (1h).
Pokoje

Hotel posiada 30 indywidualnych willi podzielonych na 5 kategorii oraz 3 prywatne rezydencje z trzema i czterema sypialniami. Wszystkie rozsiane są po tutejszych granitowych wzgórzach i zatokach i zapewniają pełną intymność. Wszytkie wille i rezydencje posiadają prywatne baseny, przestronne tarasy z widokiem na Ocean Indyjski (jedynie wille Hideaway posiadają widok na tropikalną roślinność). Gościom przysługuje opieka butlera 24/7. Do dyspozycji gości m.in.: prywatną piwniczkę do win, mini-bar, maszyna do robienia lodu, 55-calowy telewizor z telewizją satelitarną, głośnik Marshall, naturalne kosmetyki firmy Organic Pharmacy. Każda willa posiada osobno prysznic i wannę.

Hideaway Pool Villa - 175 m2, 1 sypialnia, taras z prywatnym basenem o pow. 20 m2, widok na tropikalną roślinność

Panorama Pool Villa - 200 m2, 1 sypialnia, zlokalizowane na wzgórzu z pięknym widokiem na ocean. Posiadają prywatny basen o pow. 20 m2, przestronny taras z częścią jadalną, gdzie na życzenie mogą być serwowane posiłki. Łazienka z panoramicznym oknem, umożliwiającym kąpiel w wannie z widokiem na tropikalną roślinność i ocean.

Oceanfront Pool Villa - 200 m2, 1 sypialnia, prywatny basen z tarasem jak w willach Panorama. Zlokalizowane najbliżej plaży, z widokiem na ocean i pobliskie wyspy.

Pasyon Pool Villa - 200 m2, 1 sypialnia, prywatny basen z tarasem jak w pozostałych willach. Pięknie zaaranżowane łazienki z panoramicznym widokiem na ocean. Położone wysoko na wzgórzu z dodatkową przestrzenią otoczoną tropikalnym lasem.

Signature Pool Villa - 243 m2, 1 sypialnia, z dodatkowym przestronnym salonem i tarasem, z którego można podziwiać zachody słońca.

Two-bedroom Pool Villa - 440 m2, 2 sypialnie i dwukrotnie większy prywatny basen o pow. 40 m2. Willa położona blisko plaży i hotelowej restauracji. Maksymalnie można w niej zakwaterować 6 osób.

Singature Two-bedroom Pool Villa - 440 m2, 2 sypialnie połączone przestronną częścią dzienną i jadalnią pod gołym niebem. Położone nieopodal plaży Grande Anse, z widokiem na ocean i zachody słońca. W willi można zakwaterować maksymalnie 6 osób.

The Sanctuary Residence - 733 m2, 3 sypialnie, 2 poziomy, prywatny basen, położona na wzgórzu z panoramicznym widokiem na ocean i przepięknym otoczeniem granitowych skał. Maksymalnie mozna w niej zakwaterować 8 osób.

Seascape Residence - 979 m2, 4 sypialnie, 2 poziomy, prywatny basen o pow. 44 m2, położona na wzgórzu z panoramicznym widokiem na ocean. Maksymalnie można w niej zakwaterować 10 osób.
Ocean Sound - 1416 m2, 4 sypialnie, 2 poziomy, największy prywatny basen o pow 92 m2, położona na wzgórzu z panoramicznym widokiem na ocean, z prywatną kolekcją dzieł sztuki

Do dyspozycji
RESTAURACJE I BARY - hotel posiada dwie restauracje, 2 bary oraz piwniczkę z winami, w której można zamówić prywatną kolację oraz organizowane są degustacje win. Lunche i kolacje serwowane są w formie a la carte, natomiast śniadania to połączenie a la carte z bufetem.

SPA: pięknie wkomponowane w ogromne granitowe głazy, szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, 5 pokojów do zabiegów, sauna, łaźnia parowa, hammam, pawilon medytacyjny, zajęcia z jogi, salon piękności.

POZOSTAŁE: basen, biblioteczka, siłownia, 24 h room service, klub dla dzieci, serwis butlera, opiekunki do dzieci na żądanie, butik, kino pod gwiazdami
Sporty i aktywności
nurkowanie z akwalungiem, snurkowanie, rejsy łodzią na okoliczne wyspy, kajaki, paddleboard, połowy ryb, lekcje gotowania. Hotel organizuje wycieczki na pobliskie wyspy La Digue i Praslin oraz w celu obserwacji ptaków wycieczki z przewodnikiem na wyspę Aride. Dodatkowo na wyspie Felicite, na której znajduje się hotel poprowadzono szlaki przez tropikalną roślinność Parku Narodowego Ramos.
Najlepsza pora
cały rok
Oferty specjalne
Pakiet 7 nocy ze śniadaniami:

Hideaway Pool Villa:
w terminie 7 kwietnia - 30 września: 3284 EUR/osobę
w terminie 1-31 października: 3995 EUR/osobę

Panorama Pool Villa:
w terminie 7 kwietnia - 30 września: 4121 EUR/osobę
w terminie 1-31 pażdziernika: 4912 EUR/osobę

Transfer z lotniska płatny dodatkowo:
Helikopter 950 EUR/w jedną stronę (do 4 osób), czas przelotu 20 minut
lub przelot rejsowy na wyspę Praslin (15 min) i transfer łodzią motorową (20 min): 200 EUR/w jedną stronę/osobę

UWAGA: trzecia osoba w willi gratis, dzieci gratis

Jeżeli życzą sobie Państwo wycenę wyższej kategorii willi lub dodatkowych nocy to prosimy o kontakt.
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego