Six Senses Con Dao

Wietnam, Wyspa Con Dao
Plaża
Nurkowanie
Śluby i romantyczne podróże
Wille
Natura
O hotelu
Luksusowy hotel należący do prestiżowej sieci Six Senses położony w Archipelagu Con Dao w południowo-wschodnim Wietnamie. Hotel powstał w 2010 roku zdobywając tytuł najlepszego w kategorii Konstrukcja i Desing dla kameralnych hoteli świata. Został również zaliczony przez National Geographic do czołowych hoteli na świecie stawiających za priorytet ekologię. Wyjątkowo intymna atmosfera sprawia, że miejsce to cieszy się wśród osób ceniących spokój i wypoczynek z dala od zgiełku świata. Łączy w sobie nowoczesną architekturę i piękno otaczającej go przyrody. Został wykonany całkowicie z ekologicznych materiałów.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel znajduje się na terenie parku narodowego i morskiego, na największej z 16 wysp Archipelagu Con Dao – Con Son, w otoczeniu malowniczych gór Lo Voi. Na wyspę można się dostać samolotem z Sajgonu. Czas lotu ok. 45 min.
Atuty
hotel ekologiczny, spokojna lokalizacja, wyjątkowy design
Pokoje

Hotel łącznie posiada 50 indywidualnych willi. Wszystkie posiadają prywatny basen typu "infinity", łazienkę pod gołym niebem i pełny widok na Morze Południowo-Chińskie. Wszystkie wille posiadają także otwarty salon. Jedynym klimatyzowanym pomieszczeniem jest sypialnia. Część willi (tzw. wille duplex) składają się z dwóch poziomów. Do wyboru wille z 1, 3 i 5 sypialniami o powierzchni od 194 do 645 m2 . Internet WIFI gratis.

Do dyspozycji
2 restauracje (kuchnia wietnamska i międzynarodowa, bazująca głównie na lokalnych składnikach, przede wszystkich rybach i owocach morza), 2 bary, basen, Six Senses Spa, siłownia, butik, biblioteczka.
Sporty i aktywności
Sporty: kajaki, hobie-cat, boogie board, surfing, łodzie-kosze, nurkowanie, snurkowanie, łodzie na wynajem, rowery (każda willa ma własny rower), joga.

Wycieczki: wycieczki na pobliskie wyspy: Bird i Turtle, podglądanie składania jaj przez żółwie (tylko określone pory roku), wycieczki na bezludne plaże Bai Dat Doc i Dam Trau, piesze wędrówki wśród mangrowi i po okolicznych lasach z rzadkimi gatunkami małp i czarnymi wiewiórkami

Inne: lekcje gotowania, podglądanie ciał niebieskich przez teleskop w pobliskim obserwatorium
Najlepsza pora
styczeń - kwiecień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego