Seszele 3 wyspy

Seszele
Program
Seszele to kraj wyspiarski, który składa się z ponad 100 wulkanicznych i koralowych wysepek oferujących czasem wręcz nieziemskie krajobrazy. Trzy główne wyspy: Mahe, Praslin i La Digue różnią się między sobą, dlatego zachęcamy do wyboru programu objazdowe właśnie po tych 3 wyspach.

Wyspa Mahe - jest największa wyspa Seszeli, o powierzchni 144 km2. To właśnie tutaj znajduje się stolica kraju - Victoria, którą można zwiedzić podczas pobyt, i lotnisko międzynarodowe. Wyspa ma najbardziej górzysty krajobraz ze wszystkich, ze szczytem Morne Seychellois wznoszącym się na wysokość 907 m n.p.m., oraz liczne rajskie plaże.

Wyspa Praslin - druga co do wielkości seszelska wyspa, która zachwyca bujną tropikalną roślinnością i rajskimi plażami, znanymi z kolorowych folderów, ze słynną plażą Anse Lazio.
Będąc na Praslin warto również wybrać się do rezerwatu Vallee de Mai, gdzie można zobaczyć np. endemiczne gatunki roślin tj.  lodoicja seszelska (Coco de mer), która kształtem przypomina pośladki.

Wyspa La Digue - To wyspa znana z katalogów Seszeli wyspa, której znakiem rozpoznawczym są liczne głazy granitowe, takie jak te występujące na słynnej plaży Source d'Argent, która uchodzi za jedną z najczęściej fotografowanych plaż na Seszelach. Na wyspie nie ma asfaltowych dróg, poruszać się można po niej jedynie rowerami. Idealne miejsce na sielski wypoczynek.

Trasa programu
Seszele: Mahe - Praslin - La Digue
Ilość dni
12
Najlepsza pora
cały rok
Program dzeń po dniu
Pokaż wszystkie
Przelot bezpośredni z Warszawy na Seszele na bazie połączenia liniami lotniczymi Air Seychelles (dostępny od 15.01.2022). Przykładowe połączenie w terminie 22.01 - 02.02.2022 (12 dni/10 nocy) 22.01.2022   Warszawa - Mahe   21:05 - 11:15 (23.01.2022) 02.02.2022   Mahe - Warszawa   11:45 - 19:50  
Po przylocie na Mahe o godz. 11:15 przelot wewnętrzny z wyspy Mahe na wyspę Praslin. Przelot trwa ok. 20 min. Po przylocie i odbiorze bagaży prywatny transfer do hotelu Paradise Sun boutique. Więcej o hotelu Kliknij tutaj Zakwaterowanie w hotelu. Lunch i kolacja we własnym zakresie.
Pobyt na wyspie Praslin w hotelu z dwoma posiłkami dziennie: śniadania i lunche.
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu wykwaterowanie i prywatny transfer na przystań promową w Baie Sainte Anne i przeprawa szybkim promem Cat Cocos na wyspę La Digue. Rejs trwa 15 minut. Po dotarciu powitanie przez obsługę hotelową w przystani promowej i transfer pojazdem typu buggy do hotelu Le Domaine de l'Orangerie, który znajduje się bardzo blisko przystani. Więcej o hotelu Kliknij tutaj Zakwaterowanie w hotelu. Lunch i kolacja we własnym zakresie. Nocleg w hotelu.
Wypoczynek na wyspie Praslin. Śniadania i kolacje w hotelu.
Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer na pobliską przystań promową. Rejs promem na wyspę Praslin (15 min.)  a następnie prywatny transfer na lotnisko i przelot na wyspę Mahe (20 min.). Po przylocie prywatny transfer do hotelu Carana Beach Boutique i zakwaterowanie. Więcej o hotelu Kliknij tutaj  
Wypoczynek na wyspie Mahe. Śniadania i kolacje w hotelu.
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu transfer na lotnisko. Wylot z Seszeli o godz. 11:45. Przylot do Warszawy tego samego dnia o godz. 19:50.
Cena

Cena: 3.450 EUR/osobę/HB – śniadania i kolacje
Cena biletu: ok. 3.100 zł/osobę

UWAGA: Przy rezerwacji potwierdzonej na 6o dni przed wyjazdem, możliwość skorzystania z oferty specjalnej!
Cena: 3.24o EUR/osobę/HB – śniadania i kolacje

Cena zawiera:
– 10 noclegów
– wyżywienie: śniadania i kolacje
– transfery prywatne podczas całego pobytu
– przelot wewnętrzny Mahe – Praslin – Mahe
– rejs szybkim promem “Cat Cocos” Praslin – La Digue – Praslin
– opiekę lokalnego anglojęzycznego kontrahenta
– ubezpieczenie NNW, KL, bagaż + opłaty TFG/TFP

Cena nie zawiera:
– dodatkowych posiłków i napoi do posiłków
– lokalnych wycieczek
– napiwków i wydatków osobistych

Galeria zdjęć
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego