Secrets Maroma Beach

Meksyk, Riviera Cancun
All inclusive
Tylko dla dorosłych
Plaża
SPA
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
Hotel Secrets Maroma przeznaczony jest wyłączni dla osób dorosłych. W hotelu obowiązuje formuła all inclusive. Łącznie posiada 412 pokoi. Morze widać tylko z najwyżej położonych pokoi i tych przy plaży. Dla bardziej wymagających gości hotel posiada pokoje „preferred”, których goście mogą korzystać m.in. z prywatnego lounge, gdzie serwowane są śniadania, czy selekcji deserów i alkoholi.

Bardzo fajny hotel, optymalny dla wielu dosyć wymagających klientów w różnym wieku.  Posiada dobre tematyczne restauracje.

Plaża – bardzo ładna, szeroka z jasnym piaskiem.

 
Kategoria
4*+
Lokalizacja
Hotel oddalony jest 15 min od Playa del Carmen, ok. 30 min od Cancun oraz 40 min od lotniska.
Atuty
posiada bardzo ładny, bujny ogród, niewysokie budynki, w rzeczywistości ładniejszy niż na zdjęciach na stronie,  ogromne, bardzo zadbane Spa.
Pokoje

Pokoje – bardzo duże, z hydromasażem + dodatkowo prysznic, duże balkony z bardzo wygodnymi meblami (krzesełka + leżanka z poduchami). Pokoje położone tuż przy plaży mają bezpośrednie zejście do prywatnego basenu (basen na kilka pokoi), polecane są głównie dla nowożeńców, ale nie tylko, również dla bardziej wymagających osób - w cenie mają tzw. serwis club.

Do dyspozycji
9 restauracji, 2 duże baseny, SPA, 4 sale konferencyjne, centrum biznesowe, butiki.
Sporty i aktywności
kajaki, snorkeling, żaglówki, windsurfing, nurkowanie, tenis ziemny, ping-pong, 9-dołkowe pole golfowe, koszykówka, siatkówka, euro-bungee, joga, siatkówka plażowa i wodna, aerobik wodny, łucznictwo, lekcje tańca, lekcje przygotowywania koktajli.
Najlepsza pora
od listopada do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego