Rejs Scubaspa

Malediwy
Rejs Scubaspa
Zapraszamy Państwa na niezapomniany rejs po Malediwach na pokładach luksusowych łodzi. Dwie bliźniacze jednostki Ying i Yang oferują wypoczynek w komfortowych, nowoczesnych kajutach, wspaniałą kuchnię i zabawę na pokładzie oraz niezapomniane wrażenia z rejsu po niezwykłym archipelagu malediwskich wysp. Największą atrakcją dla gości poza nurkowaniem i snurkowaniem w turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego  jest piękne, nowoczesne spa. Rejsy zorganizowane są tak, aby były atrakcyjne zarówno dla amatorów nurkowania jak i gości nastawionych na relaks w spa i wypoczynek na łodzi oraz na pięknych, piaszczystych plażach.

Wyposażenie łodzi: 21 kajut z prywatnymi łazienkami (prysznic) i klimatyzacją w 4 kategoriach, restauracja z barem, spa, pawilon tajski, gdzie odbywają się zajęcia jogi (na zamówienie, do uzgodnienia przed rejsem), taras wypoczynkowy z leżakami i jacuzzi, łódka dhoni, ze stanowiskiem do nurkowania. Łódka została zaprojektowana tak, aby być w pełni przyjazną dla środowiska naturalnego.
Rodzaj programu
W ramach rezerwacji goście mają do wyboru jeden z programów rejsu: Scuba – 12 nurkowań, SPA – 12 zabiegów, Scuba & Spa – 6 nurkowań i 6 zabiegów. Na zamówienie organizator rejsu może również zaaranżować kurs nurkowania dla osób, które chciałyby spróbować tej niezwykle fascynującej aktywności.
Trasa programu
Rejsy rozpoczynają się i kończą w soboty, raz na trasie południowej i kolejno na północnej, goście mogą więc dokonać rezerwacji  jednego rejsu wybraną trasą (1 tydzień) lub połączenia dwóch rejsów (2 tygodnie).
Najlepsza pora
od grudnia do kwietnia
Cena

W ramach ceny rejsu: transfery z/na lotnisko w Male, drink powitalny, FB (3 posiłki dziennie), woda (bez limitu), zajęcia  z  jogi (do potwierdzenia), sprzęt do snurkowania, wycieczki w czasie rejsu.

Galeria zdjęć
PYTANIA I REZERWACJA

Jak używamy Państwa danych?
Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

Dlaczego pytamy?
W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

Dlaczego pytamy?
Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

Wyślij do znajomego
Wydrukuj
Wyślij do znajomego