Santiburi Samui

Tajlandia, Koh Samui
Plaża
Golf
Natura
Wille
Dla rodzin
Windsurfing
O hotelu
Jeden z najbardziej prestiżowych hoteli na wyspie Samui, do którego należy 18-dołkowe pole golfowe. Resort położony jest w północnej części wyspy, przy piaszczystej, 300-metrowej plaży Mae Nam, w pięknym bujnym ogrodzie. Hotel oferuje  suity w budynku głównym oraz wille rozmieszczone na terenie dużego, bujnego ogrodu pełnego kwiatów i palm. Transfer z lotniska wynosi ok. 20 minut, tyle samo do turystycznej miejscowości Chaweng, pełnej barów i restauracji.
Kategoria
5*
Pokoje

One Bedroom Dulpex Suite i Two Bedroom Duplex Suite
pokoje o pow. 55 m2 (1 sypialnia) i 91 m2 (2 sypialnie). Luksusowe apartamenty składają się z dwóch poziomów wyposażonych w klimatyzację. Na dolnym znajduje się sypialnia z łóżkiem małżeńskim, na górnym poziomie salon wypoczynkowy, w przypadku 2 Bedroom suita posiada dwie sypialnie. Do dyspozycji: TV sat, odtwarzaczem CD/DVD, sejfem, telefonem, serwisem do kawy/herbaty, balkon z widokiem na basen i ogród oraz łazienka z wanną i oddzielnym prysznicem.
W 2 Bedroom Suite do dyspozycji jest dodatkowa sypialnia.

Deluxe Garden Villa
indywidualna willa o pow. 60 m2, położona jest w ogrodzie i posiada sypialnię z częścią wypoczynkową, przestronny taras oraz łazienkę z wanną i oddzielnym prysznicem. Wyposażenie pokoi jak w suitach.

Grand Deluxe Garden Villa
indywidualna willa o pow. 65 m2, położona jest w ogrodzie i posiada sypialnię z częścią wypoczynkową, przestronny taras oraz łazienkę z wanną i oddzielnym prysznicem. Wyposażenie pokoi jak w suitach.

Grand Deluxe Garden Villa with plunge pool
wille pow. 105 m2, dodatkowo posiadają niewielki prywatny basen. Wyposażenie jak w pokojach typu suity.

Deluxe Pool Villa
pow. 136 m2, położone są w ogrodzie, posiadają prywatny basen w ogródku.

Deluxe Beachfront Villa
pow. 285 m2, położone są w ogrodzie, posiadają prywatny basen z komfortową częścią wypoczynkową w ogródku.

Deluxe Beachfront Villa with plunge pool
pow. 121 m2, położone bezpośrednio przy plaży, posiadają niewielki prywatny basen.

2 Bedroom Grand Deluxe Beachfront Villa with jacuzzi
pow. 176 m2, z 2 sypialniami oraz 2 łazienkami. Willa posiada część wypoczynkową,  jacuzzi oraz ogródek. W willi można zakwaterować max. 4 osoby dorosłe i 2 dzieci.

2 Bedroom Grand Deluxe Beachfront Villa with pool
pow. 195 m2, z 2 sypialniami oraz 2 łazienkami. Willa posiada część wypoczynkową oraz basen w ogródku z widokiem na morze. W willi można zakwaterować max. 4 osoby dorosłe i 2 dzieci.

Do dyspozycji
2 restauracje, bar przy basenie z przekąskami i napojami, bar na plaży specjalizujący się w owocach morza, basen z jacuzzi, klub dla dzieci z niewielkim basenem, Spa, salon fitness, piłkarzyki, lekcje gotowania.
Sporty i aktywności
tenis ziemny, siatkówka, łódki, windsurfing, yoga, pilates, golf, rowery.
Najlepsza pora
luty - wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego