Sandoway Resort

Myanmar, Ngapali
Plaża
Wille
SPA
O hotelu
Hotel Sandoway położony jest w sercu piaszczystej plaży Ngapali. W jego otoczeniu znajdują się liczne restauracje z lokalną kuchnią. Składa się z 59 willi i bungalowów rozsianych w palmowym ogrodzie. Większość z nich posiada widok na ocean oraz plażę, która graniczy z hotelem na odcinku aż 450 m. W wystroju dominują lokalne materiały, głównie drewno, kamienne i marmurowe rzeźbienia. Meble i dekoracje pokoi zostały sprowadzone na zamówienie hotelu.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Odległość od lotniska ok 20 minut
Atuty
długa plaża, lokalna atmosfera
Pokoje

Deluxe Typ: room
pow. 75 m2, położone w ogrodzie. Część z nich jest jednopoziomowa, a część dwupoziomowa (salon i łazienka na parterze, sypialnia na piętrze).

Beach front Typ: cottage
O pow. 80 m2, 2-poziomowe domki położone bezpośrednio przy plaży z otwartą werandą. Na parterze znajduje się salon, natomiast sypialnia na piętrze.

Village cottage Typ: cottage
takie same jak beach front cottage, lecz zlokalizowane w drugiej linii od plaży.

Sandoway , Typ: cottage
2-poziomowe domki rozsiane po ogrodzie hotelu.

Beach Front , Typ: villa
pow. 120 m2, położone bezpośrednio przy plaży. Posiadają sypialnię, salon oraz prywatną werandę z widokiem na morze i zachód słońca. Na piętrze znajduje się loft z widokiem na ogród i morze.

Sandoway , Typ: villa
położone w najlepszej lokalizacji w hotelu, z pełną prywatnością

Do dyspozycji
restauracja, basen, SPA, biblioteczka, kino, butik, wi-fi
Sporty i aktywności
Dodatkowo płatne : nurkowanie z rurką, wypożyczenie rowerów, wędkowanie
W promieniu 3 km znajduje się pole golfowe
Najlepsza pora
od listopada do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego