Robinson Club Resort & SPA

Cabo Verde, Santa Maria, Sal
Plaża
Windsurfing
Kitesurfing
All inclusive
SPA
Tylko dla dorosłych
O hotelu
Robinson Club Cabo Verde to otwarty w 2019 roku hotel tylko dla dorosłych. Oferuje formułę all inclusive. Położony jest przy 8-kilometrowej plaży Santa Maria, idealnie nadającej się do uprawiania sportów wodnych.
Santa Maria to kolorowa rybacka miejscowość, która zapewnia wiele atrakcji dla przyjeżdżających, w tym wiele miejsc do wieczornych wyść z muzyką na żywo.

Kategoria
4*+
Lokalizacja
Położony przy plaży Santa Maria, 20 min jazdy od lotniska
Pokoje

307 pokoi, urządzonych w klasycznym stylu w odcieniach beżowych i brązach, każdy z tarasem lub balkonem, wyposażone są w: Wi-Fi, TV, lodówkę, ekspres do kawy, kabinę prysznicową, klimatyzację, mini-sejf, suszarkę do włosów, lusterko do makijażu, leżaki/fotele na tarasie/balkonie.
Pokoje dwuosobowe o pow. 22m2-25m2 mają widok na ogórd lub ocean, i wszystkie wyposażone są w dwa łóżka 100x200 dosunięte do siebie.
Pokoje typu Suite mają pow. 52m2, salon + duży taras z leżakami, łazienka w senior suite posiada dodakowo wannę, radio, pragramy międzynarodowe.

Do dyspozycji
Dwa baseny otoczone są ładnymi kabinami, leżakami i palmami.
Żywność dietetyczna
WellFit SPA
Animacje wieczorne
Sporty i aktywności
Trening osobisty
Żeglarstwo
Studio fitness
Siatkówka plażowa
Windsurfing i Kitesurfing
Najlepsza pora
od września do czerwca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego