Rejsy

Wypłyń na podbój świata i odkryj jego uroki !

Wyobraź sobie, że w trakcie tygodniowego urlopu codziennie odwiedzasz nowe, fascynujące miasto. Podróżujesz, mając cały czas do dyspozycji wygody hotelu 4-5 gwiazdkowego i wiele różnorodnych atrakcji  na pokładzie. Rejs to nie tylko wycieczka pozwalająca zobaczyć słynne zabytki i poznać inne kultury, to przede wszystkim wspaniałe wakacje, które zaczynają się od momentu wejścia na pokład, gdzie czeka na nas najwyższy standard usług. Wszystkie imprezy organizowane na statku są wliczone w cenę rejsu. Nie można też pominąć ważnego elementu, jakim jest pełne wyżywienie. Bez względu na wielkość i klasę statku oferta kulinarna bogata jest w różnorodne i wykwintne potrawy .
Podczas rejsu statki płyną głównie nocą, aby po zaokrętowaniu  w porcie w ciągu dnia dać możliwość korzystania z licznych wycieczek, zwiedzania na własną rękę, czy po prostu odpoczynku na pokładzie. Niewątpliwą zaletą jest na pewno to, że w wygodny sposób,  bez konieczności ciągłego rozpakowywania i pakowania bagażu, możemy zwiedzić niemal każdy zakątek świata.

Oferujemy podróże ekskluzywnymi statkami i katamaranami, które dostarczą niezapomnianych przeżyć dla wszystkich , zarówno małych jak i dużych …

Marzy Ci się niezapomniany rejs ? Sprawdź naszą ofertę !