Radisson Collection Hotel Tsinadali Estate

Gruzja, Tsinandali
Natura
Dla aktywnych
SPA
Dla rodzin
O hotelu
Luksusowy hotel Radisson Collection Hotel, Tsinandali Estate Georgia usytuowany jest w odległości 1,4 km od Muzeum Pałacowego Cinandali w regionie Kakhetia, który słynie z terenów na których uprawia się winorośla, z których powstaje najlepsze w Gruzji wino. Hotel otoczony jest winnicami i pięknym parkiem. To doskonałe miejsce na pobyt połączony z degustacją win i zwiedzaniem regionu Kakhetia.

Na terenie hotelu znajduje się salon oraz biblioteka z czytelnią a także odkryty basen bez krawędzi, z którego roztacza się widok na okolicę. Do dyspozycji Gości jest też bar przy basenie, zaplecze spa, łaźnie parowe oraz centrum fitness.

Codziennie rano serwowane jest tu śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji z wyborem dań z karty, która oferuje także specjalnie przygotowane bufety dla dzieci.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest ok 100 km od centrum stolicy Tbilisi. Najbliższym lotniskiem jest port lotniczy Tbilisi, położony w odległości 91 km od obiektu.
Pokoje

Wszystkie 124 pokoje i apartamenty zostały wspaniale zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​spokoju okolicy i oferują zapierające dech w piersiach widoki, gwarantujące wyjątkowy pobyt. W pokojach udostępniono bezpłatny bezprzewodowy dostępem do Internetu oraz urządzenia do przygotowywania kawy i herbaty.

Do dyspozycji
restauracja, bar, basen, spa, fitness, biblioteka, bezpłatne WiFi.
Sporty i aktywności
fitness, wycieczki, trekkingi
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego