Puri Santrian Beach Resort & Spa

Indonezja, Sanur, Bali
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
SPA
Dla rodzin
O hotelu
Hotel położony jest bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży w Sanur, na południowo-wschodnim krańcu Bali. Przeznaczony jest dla osób szukających niewielkich, kameralnych hoteli w lokalnym stylu oraz ceniących ciszę i spokój. Prowadzony jest przez balijską rodziną, przez co można w nim zaznać domowej i ciepłej atmosfery. Dzięki swojemu charakterowi hotel cieszy się popularnością wśród nowożeńców. Posiada specjalną pływającą platformę, na której można zawrzeć związek małżeński.
Kategoria
4*+
Lokalizacja
Odległość od lotniska: 20 min, odległość od Ubud: 35 min.
Atuty
kameralny hotel z ciepłą domową atmosferą, idealny dla nowożeńców
Pokoje

Premier Deluxe
O pow. 37 m2, nowocześnie urządzane z lokalnymi dodatkami. Położone w niewielkich 3-poziomowych willach. Wyposażenie: TV-sat, telefon, klimatyzacja, suszarka do włosów, serwis kawa/herbata, mini-bar. W łazience zarówno prysznic jak i wanna. Goście tej kategorii pokoju otrzymują w pakiecie świeże owoce każdego dnia oraz podwieczorek.

Santrian Club
Położone w wyodrębnionej części, przeznaczonej wyłącznie dla dorosłych, w otoczeniu bujnej, tropikalnej roślinności z osobnym basenem, jacuzzi i lounge z biblioteczką oraz wieloma miejscami do relaksu i wypoczynku . We wnętrzach wykorzystano naturalne elementy: lokalne drewno i ratan. Wyposażenie jak w pokojach deluxe - dodatkowo garderoba.

Bungalow
Położone w kameralnych willach z widokiem na ogród, na które składają się 2 oddzielne pokoje w kategorii bungalow.

Beach Wing
Z widokiem na ogród lub basen, położone bliżej plaży, w 3-poziomowych willach.

Garden Wing
położone w ogrodzie, w niewielkich 3-poziomowych willach.

Do dyspozycji
2 restauracje, bar, 3 baseny (w tym 1 dla gości The Club i 1 dla dzieci), bezpłatne zajęcia z jogi, Spa, organizacja ślubów, specjalne pokazy tańca połączone z romantyczną kolacją (płatne dodatkowo), lekcje gotowania (płatne dodatkowo). Internet wifi bezpłatny. Dla gości udostępniono także 2 komputery stacjonarne.
Sporty i aktywności
Sporty wodne dostępne są za opłatą na plaży w lokalnych wypożyczalniach sprzętu.
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego