Pullman Maldives

Malediwy, GAAFU ALIFU ATOLL
Prywatna wyspa
Plaża
All inclusive
Nurkowanie
Dla rodzin
O hotelu
Hotel Pullman należy do jednej z największych i najbardziej renomowanych sieci hotelowych Accor. Położony jest na średniej wielkości naturalnej wyspie, porośniętej piękną bujną roślinnością. Hotel jest nowoczesny, ale zachowuje styl typowych dla Malediwów willi krytych strzechą, z których część oferuje prywatne baseny typu plunge. Wyróżnia go bogata oferta kulinarna, z której można korzystać w kilku ciekawe zaaranżowanych restauracjach. Wyspa otoczona jest rafą, na której można spotkać kilka gatunków żółwi, małe rekiny i różnorodne gatunki ryb, na środku wyspy jest niewielkie naturalne jezioro, które tworzy romantyczny klimat, szczególne wieczorem w ogólnodostępnych częściach hotelu, przy głównej restauracji. Plaża jest szeroka i piaszczysta, doskonała zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, ze spokojnym, łagodnym wejściem do Oceanu. Poza aktywnościami wodnymi, jak nurkowanie, pływanie z maską i rurką, czy widokowymi rejsami łodzią można skorzystać ze SPA położonego na wodzie, na  palach lub z różnorodnych aktywności sportowych, łącznie z interaktywną salką treningową do golfa.

Kategoria
5*
Lokalizacja
Położony jest na Atolu Gaafu Alifu. Do hotelu można dostać się lokalnym samolotem z Male na lotnisko Kooddoo (ok. 1h lotu), a następnie łodzią motorową należącą do hotelu (ok. 20 min. rejsu).
Atuty
świetna kuchnia, rafa koralowa, plaża, formuła All Inclusive
Pokoje

Hotel oferuje piękne, komfortowe, przestronne wille na plaży, na wodzie oraz unikalne dwupoziomowe wille na palach z podwodną sypialnią.

Beach Villa (King bed) - willa położona jest w ogrodzie, przy piaszczystej plaży, z przestronnym tarasem wypoczynkowym. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, tv, radio, internet WiFi, minibar, serwis kawa/herbata, telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanna i prysznicem, prysznic na zewnątrz. Max. ilość osób 4.

Ocean Villa (91m2) - willa położona jest w na wodzie, na palach,  z przestronnym tarasem wypoczynkowym. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, tv, radio, internet WiFi, minibar, serwis kawa/herbata, telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanna i prysznicem, prysznic na zewnątrz. Max. ilość osób 4.

Beach Pool Villa (91m2) - willa położona jest w ogrodzie, przy piaszczystej plaży, z przestronnym tarasem wypoczynkowym oraz prywatnym basenem. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, tv, radio, internet WiFi, minibar, serwis kawa/herbata, telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanna i prysznicem, prysznic na zewnątrz. Max. ilość osób 4.

Ocean Pool Villa (91m2) - willa położona jest na wodzie, na palach,  z przestronnym tarasem wypoczynkowym i prywatnym basenem. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, tv, radio, internet WiFi, minibar, serwis kawa/herbata, telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanna i prysznicem, prysznic na zewnątrz. Max. ilość osób 4.

Family Beach Villa (118m2) - willa z widokiem na Ocean, położona jest w ogrodzie, przy piaszczystej plaży, z przestronnym tarasem wypoczynkowym. W sypialni znajduje się małżeńskie oraz łóżko piętrowe dla dzieci. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, tv, radio, internet WiFi, minibar, serwis kawa/herbata, telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanna i prysznicem, prysznic na zewnątrz. Max. ilość osób 4.

Family Beach Pool Villa (118m2) - willa z widokiem na Ocean, położona jest przy piaszczystej plaży, z przestronnym tarasem wypoczynkowym oraz prywatnym basenem. Willa posiada sypialnię z łóżkiem małżeńskim oraz małą sypialnię dla dzieci z łóżkiem piętrowym. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, tv, radio, internet WiFi, minibar, serwis kawa/herbata, telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanna i prysznicem, prysznic na zewnątrz. Max. ilość osób 4.

2 Berooms Beach Pool Villa (235m2) - willa z widokiem na Ocean, położona jest przy piaszczystej plaży, z przestronnym tarasem wypoczynkowym oraz prywatnym basenem. Willa posiada 2 sypialnie, każda z łóżkiem małżeńskim i łazienką. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, tv, radio, internet WiFi, minibar, serwis kawa/herbata, telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanna i prysznicem, prysznic na zewnątrz. Max. ilość osób 7.

2 Bedroom Ocean Pool Villa (237m2) - willa z widokiem na Ocean, położona jest na wodzie, na palach, z przestronnym tarasem wypoczynkowym oraz prywatnym basenem. Willa posiada 2 sypialnie, każda z łóżkiem małżeńskim i łazienką. Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, tv, radio, internet WiFi, minibar, serwis kawa/herbata, telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanna i prysznicem, prysznic na zewnątrz. Max. ilość osób 7.

Do dyspozycji
basen, centrum wellness (jacuzzi i masaże), interaktywna sala do trenowania gry w golfa, sala konferencyjna, centrum biznesowe, opiekunki dla dzieci, klub zabaw dla dzieci (0-12 lat oraz dla nastolatków), plac zabaw dla dzieci, centrum fitness, kort tenisowy, 3 restauracje.
Sporty i aktywności
Sporty: skutery wodne (płatne), kajaki, parasailing, rowery wodne, żaglówki, nurkowanie z maską i rurką, nurkowanie z akwalungiem (płatne), narty wodne (płatne), windsurfing (płatny), rowery,

Inne: wycieczki łodzią, połowy dalekomorskie (płatne), wędkarstwo (płatne), bilard/snooker, rzutki, ping pong, siatkówka
Najlepsza pora
od grudnia do kwietnia
Oferty specjalne
! kliknij tu, aby zobaczyć oferty specjalne
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego