Programy

Zwiedzaj z nami najpiękniejsze zakątki świata

Lubisz poznawać nowe miejsca, często zmieniać otoczenie, zwiedzać, aby zobaczyć wszystkie lokalne zabytki i ciekawostki, a siedzenie zbyt długo w jednym miejscu zwyczajnie Cię nudzi, to wczasy typy all-inclusive z pewnością nie mieszczą się w Twojej definicji udanego urlopu.

Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wycieczki objazdowe, objazdowo-wypoczynkowe i specjalne do wielu ciekawych miejsc na całym świecie…
Niezależnie od tego, czy wolą Państo włóczyć się po starych zabytkach, czy poznawać kulturę i folklor odwiedzanych państw, my dopasujemy wyjazd na miarę Państwa zainteresowań i oczekiwań. Wszystkie nasze programy są “skrojone na miarę" tzn. mogą być dowolnej długości,  od min. 2 osób, w dowolnym terminie i wybranym standardzie zakwaterowania. W każdym kraju proponujemy prywatną opiekę lokalnego pilota (tylko gdzieniegdzie z jęz. polskim), który sprawi że poznają Państwo zwiedzane kraje „od podszewki”, i dzięki temu będą mieć szansę zobaczyć to, czego nie znajdzie się w przewodnikach.