Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve

Tajlandia, Krabi
Wille
Dla rodzin
SPA
Natura
Plaża
O hotelu
Pośród dziewiczej, tropikalnej dżungli i wapiennych formacji skalnych Półwyspu Krabi, leży jeden z najpiękniejszych i wyjątkowych hoteli Azji Południowo-Wschodniej - Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve. Na miano to zasłużył przede wszystkim nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi, które wzbudzają podziw gości od momentu przekroczenia ogromnych murów resortu. Nowoczesność miesza się tutaj z wpływami malajskimi, indyjskimi i arabskimi, tworząc doskonale współgrającą, pełną elegancji całość. Phulay Bay to pierwszy hotel nowego projektu sieci Ritz mającego na celu stworzenie ultra-luksusowych hoteli umiejscowionych na dużym obszarze, wkomponowanych w otaczającą przyrodę, tak by goście czuli doskonałą jedność z naturą.
Hotel dysponuje 54 willami i pokojami, w których zapewniony jest prywatny serwis butlera.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Transfer z lotniska wynosi ok. 45 min.
Pokoje

Resort Typ: pavilion
pow. 179 m2, zlokalizowane w ogrodzie, położone na parterze w 1-piętrowych budynkach. Każdy budynek posiada 4 pokoje. Pokoje zdobią ogromne, drewniane drzwi pokryte tradycyjnymi tajskimi malowidłami i składają się z tarasu, sypialni z ogromnymi łóżkami (2m x 4m), łazienki (wolnostojąca marmurowa wanna, prysznic, garderoba, toaletka) oraz dodatkowej łazienki na zewnątrz z kamienną wanną i prysznicem. Wyposażenie: klimatyzacja, LCD TV-sat, BOSE System, telefon, sejf, mini-bar, ekspres do kawy i herbaty.

Do dyspozycji
5 restauracji i barów, basen, SPA z 11 pokojami zabiegowymi, siłownia, sala konferencyjna, butik, centrum komputerowe, biblioteka, opiekunki do dzieci. Hotel organizuje transfery na wyspę Hong (gratis).
Internet: centrum komputerowe (gratis), WIFI (gratis) w pokojach i lobby.
Sporty i aktywności
niezmotoryzowane sporty wodne dostępne są w niewielkiej odległości od hotelu.
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego