Pałac Manowce

Wybrzeże Szczecińskie
Boutique
Natura
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
Konie
O hotelu
Manowce to zabytkowa posiadłość niedaleko Szczecina, malowniczo położona nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, otoczona rozległą puszczą, z dala od miejskiego zgiełku.  Pałac Manowce to w tej części Europy jedno z niewielu pięciogwiazdkowych miejsc, które mogą Państwo wynająć na wyłączność na wakacyjny wypoczynek tylko dla siebie oraz swoich przyjaciół i rodziny. Wyłączność oznacza, że podczas Państwa pobytu w obiekcie nie będzie innych gości. Obiekt zapewnia opiekę butlera mówiącego po polsku, angielsku i niemiecku, który jest obecny na miejscu w ciągu dnia.

Kompleks składa się z pałacu oraz sąsiadującej oficyny, w której znajduje się część pokoi. W pałacu rozróżnia się niski parter i wysoki parter. Niski parter położony jest nieco poniżej poziomu gruntu, ale pomieszczenia są widne, dzięki oknom i znacznej wysokości kondygnacji. Znajduje się tutaj jadalnia (wieczorami pomieszczenia można zamienić na dyskotekę), kuchnia, sauna, sala wypoczynkowa, telewizyjna i  konferencyjna.  Wysoki parter pałacu to najbardziej reprezentacyjna część pałacu, z historycznymi wnętrzami i zabytkowymi meblami. Składają się na niego salonik, salon, sala balowa, biblioteka oraz taras. Tu odbywają się m.in. przyjęcia weselne i inne uroczystości.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Zalew Szczeciński, 45 minut samochodem do centrum Szczecina i 1,5 godziny do szczecińskiego lotniska w Goleniowie. Obiekt może zapewnić transport z lotnisk w Goleniowie i Berlinie, a także do różnych historycznych, sportowych lub kulturalnych atrakcji w okolicy.
Pokoje

3 luksusowe apartamenty i 13 komfortowych pokoi 2-osobowych – łącznie dla 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami - dla max. 42 osób. 7 pokoi zlokalizowana jest w sąsiadującej oficynie, 6 kolejnych oraz 3 apartamenty zlokalizwane są na poddaszu pałacu. Każdy pokój posiada telewizor oraz prywatną łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji ręczniki plażowe, szlafroki, kapcie. Z uwagi na zabytkowy charakter nieruchomości pokoje gościnne nie mają klimatyzacji, lecz od strony zalewu wieje orzeźwiająca bryza.

Do dyspozycji
grill, domowa sala kinowa, w pełni wyposażona kuchnia,  bio-sauna, prywatna plaża, ogród, opieka butlera, internet
Sporty i aktywności
W Manowcach można opalać się na prywatnym brzegu Zalewu Szczecińskiego, pływać w nim, zbierać w lesie grzyby, a także nieodpłatnie korzystać z kajaków, łodzi wędkarskiej i wędek oraz z rowerów. Do dyspozycji gości pozostaje również bio sauna. Dla chętnych możliwość organizacji jazdy konnej oraz strzelectwa.
Najlepsza pora
kwiecień - wrzesień
Oferty specjalne
Cena dla grup: 1150 złotych za osobę za dzień . Dzieci mają zniżki
Cena zawiera: pobyt w pokojach gościnnych dla min. 15 osób (nocleg w apartamentach dodatkowo płatny), pełne wyżywienie, usługę butlera
Minimalny czas wynajmu: 7 dni
Dodatkowa osoba: 1150 złotych/osobę/dobę z pełnym wyżywieniem

Dla gości indywidualnych ceny za pokój wahają się od 460 do 1610 złotych za dobę, gdy nocuje w nim jedna osoba, lub od 805 do 1955 złotych za dobę, gdy nocują dwie osoby. Apartamenty kosztują od 920 do 2300 złotych za dobę, gdy nocuje w nich jedna osoba, lub od 1610 do 2990 złotych za dobę, gdy nocują dwie osoby. Nocleg na rozkładanych sofach i dodatkowych łóżkach kosztuje za dobę 345 złotych za sofę lub łóżko dla jednej osoby lub 690 złotych dla dwóch osób.
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego