One&Only Portonovi

Czarnogóra, Herceg Novi
Wille
Plaża
Natura
SPA
Dla rodzin
O hotelu
U wejścia do Zatoki Kotorskiej powstał nowy, luksusowy hotel One&Only Portonovi, który zachwyci miłośników luksusu oraz entuzjastów pięknych widoków.

Hotel oferuje ekskluzywne apartamenty z zapierającym dech w piersiach widokiem na wody zatoki oraz malownicze góry. Wystrój ich wnętrz powstał pod wpływem zielonych dolin i błękitu spokojnego morza. W luksusowych willach do przestronnych stref dziennych prowadzą korytarze z łukowym sklepieniem.

Goście mogą spokojnie odpocząć zażywając kąpieli w prywatnych basenach lub korzystając z udogodnień hydroterapeutycznych.  Hotel współpracuje ze znanym specjalistą z zakresu spa Henrim Chenotem, autorem unikalnej metody gwarantującej oczyszczenie organizmu. Terapie wykorzystujące tę metodę są przeprowadzane przez specjalnie przeszkolonych w tym zakresie specjalistów.

W restauracji Tapasake Club, słuchając muzyki granej przez DJ'a, można skosztować potraw azjatyckiej kuchni fusion. Restauracja Sabia zachwyci smakoszy potraw kuchni włoskiej przyrządzanych z sezonowych składników, a La Veranda to wyjątkowe miejsce, gdzie można spróbować prawdziwych dań czarnogórskich.

Zatoka Kotorska słynie z licznych atrakcji. Można zwiedzić zabytki w starej części Budvy, udać się do najgłębszego wąwozu w Europie znajdującego się w Parku Narodowym Durmitor, lub żeglować podczas zachodu słońca spoglądając na piękne wybrzeże z fortyfikacjami miast Kotor i Perast.
Kategoria
5*
Lokalizacja
w zachodniej części Czarnogóry, w samym sercu Zatoki Kotorskiej, 50min. jazdy samochodem z lotniska w mieście Tivat i ok. 1 godz. z lotniska w Dubrowniku.
Pokoje

Hotel posiada 113 pokoi, ekskluzywnych apartamentów i luksusowych willi. Kategorie: Portonovi Room, Bayview Room, Panoramic Bayview Room, Two-Bedroom Family Room,Panoramic Bayview Suite, Two-Bedroom Family Suite, Suite, One, SuiteTwo, Suite Three, Villa One, Villa Two.

Do dyspozycji
4 restauracje, bar, 11 basenów, prywatna piaszczysta plaża z leżakami, przystań z miejscem na 238 łodzi, klub dla dzieci KidsOnly i klub dla nastolatków One Tribe, bezpłatne Wi-Fi.
Espace Chenot Health Wellness Spa: zabiegi oczyszczające ciało, zabiegi wykorzystujące metodę Chenot Method, 27 indywidualnych pokoi zabiegowych i 1 pokój zabiegowy dla par, udogodnienia hydroterapeutyczne i krioterapeutyczne, kryty basen, 2 strefy relaksacyjne.
Sporty i aktywności
centrum fitnessu, jogging, tenis, sporty wodne.
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego