Oblu Select at Sangeli

Malediwy
Plaża
Dla rodzin
All inclusive
Wille
Nurkowanie
Tylko dla dorosłych
O hotelu
Hotel Oblu Select Sangeli to nowy hotel posiadający wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny.   To także jeden z nielicznych hoteli oferujących formułę "Premium All Inclusive" na bardzo wysokim poziomie, która zawiera dodatkowo wybór dwóch restauracji „fine dining” na kolacje oraz bezpłatnie uzupełniany mini-bar. Hotel Oblu Select Sangeli należy do prestiżowej grupy hoteli Atmosphere. Jest położony na dwóch wyspach połączonych pomostem. Na maleńkiej wysepce One Banyan, znajduje się część hotelu przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych ceniących spokój i ciszę. W jego okolicy znajdują się jedne z najlepszych miejsc do nurkowania na całych Malediwach.
Lokalizacja
Północny Atol Male. Transfer z portu lotniczego w Male na wyspę trwa 50 minut łodzią motorową.
Atuty
luksusowe wille, nowy hotel, dobra cena, położenie
Pokoje

Hotel posiada wyłącznie wolnostojące wille zlokalizowane w pierwszej linii od plaży przy pięknej turkusowej lagunie oraz indywidualne wille na wodzie.

Beach Villa - o powierzchni 81 m2 zlokalizowane są na lądzie z bezpośrednim wyjściem na plażę. Posiadają duże łazienki na świeżym powietrzu i nowocześnie urządzone wnętrza w przytulnych kolorach. Maksymalnie można zakwaterować 2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub 3 osoby dorosłe i 1 dziecko.

Deluxe Beach Villa - są takie same jak Beach Villa, ale dodatkowo dysponują prywatnym basenem o powierzchni 13 m².

Water Villa - o powierzchni 78 m2 – te wille zlokalizowane są na wodzie. Maksymalnie można zakwaterować 3 osoby.

Water villa with pool – takie same jak water, posiadają dodatkowo prywatny basen o powierzchni 8m²
Beach family with suite - Przestronne wille o powierzchni 152 m2 z 2 sypialniami i 2 wannami na świeżym powietrzu. Posiadają salon , łazienkę i piękny prywatny basen o powierzchni 13m². Idealne dla rodzin z dziećmi. Maksymalnie można zakwaterować 4 osoby dorosłe i 2 dzieci.

Honeymoon water suite with pool – o powierzchni 102 m2 położone na malutkiej wysepce One Banyan połączonej z główną wyspa pomostem. Ta część hotelu przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych i wyłącznie dla par. Szczególnie polecane nowożeńcom. Wille posiadają prywatny basen o powierzchni 13 m² z którego podziwiać można wspaniałe zachody słońca. Dodatkowymi atutami jest kwaterowanie bezpośrednio w willi, butelka szampana z przekąskami, nielimitowane korzystanie z restauracji fine dining oraz 2 masaże w hotelowym spa (przy min. 4 nocach).

Do dyspozycji
4 restauracje (w tym 2 fine dining), 2 bary, siłownia, spa (6 pokoi do zabiegów), 2 baseny w tym 1 tylko dla dorosłych, centrum nurkowe PADI (możliwe kursy), klub dla dzieci.
Sporty i aktywności
paddle board, kajaki, rowery wodne, snorkeling (sprzęt darmowy), nurkowanie

Wycieczki: 1 wycieczka do wyboru bezpłatnie: wycieczka na lokalną wyspę lub rejs podczas pełni księżyca (raz w miesiącu) lub rejs o zachodzie słońca lub snorkeling. Dodatkowo jedna wycieczka na połowy ryb także bezpłatnie.

Inne: imprezy taneczne z DJ (3 razy w tygodniu), muzyka na żywo (1 w tygodniu)
Najlepsza pora
grudzień – kwiecień
Oferty specjalne
Za wczesną rezerwację
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego