O by Myconian

Grecja, Mykonos
O by Myconian
O by Myconian to najnowszy hotel należący do sieci Myconian Collection, wybudowany w 2022 roku tuż przy piaszczystej plaży Ornos. To niezwykły, nowoczesny, dizajnerski hotel, zaprojektowany tak, aby był oazą relaksu dla przybywających tu turystów, którzy jednocześnie chcą korzystać z plaży i atrakcji oferowanych przez miasto Mykonos. Do budowy wykorzystano naturalne materiały, jak kamień, i drewno, a całość udekorowano charakterystyczną dla Cyklad bielą. Luksusowe apartamenty i wspólne przestrzenie zapewniają równowagę między spokojem a rozrywką. To niezwykły hotel łączący w sobie tradycję, innowację z nowoczesnym podejściem do dizajnu.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest tuż przy plaży Ornos, w pobliżu centrum miasta Mykonos pełnego greckich tawern, sklepów, butików najsłynniejszych światowych marek, nocnych klubów, dyskotek, „Małej Wenecji” oraz portu z którego można popłynąć na wykopaliska archeologiczne na Delos.

Pokoje

Hotel oferuje pokoje i apartamenty oryginalnie wykończone, z elementami kamienia i z drewna, z wyjątkową dbałością o detale i dekoracje. Część suit oferowana jest z prywatnymi basenami na tarasie (słona woda). Widok na ogród lub prywatną przestrzeń na tarasie.
Liczba pokoi: 65.
Hotel wybudowany w 2022 roku.
Rekomendowany dla: par, osób lubiących odkrywać okolice, amatorów wypoczynku na plaży i zabiegów spa.

Do dyspozycji
Basen Oasis, taras wypoczynkowy, bar przy basenie, spa Thalasso, masaże, siłownia, butik odzieżowy; restauracja współpracująca z lokalnymi rolnikami i rybakami, którzy dostarczają najświeższe sezonowe składniki; posiłki serwowane w restauracji lub na świeżym powietrzu; serwis sommeliera; O Bar serwujący lekkie przekąski i napoje przy basenie oraz na plaży; wieczorem muzyka - DJ;
Sporty i aktywności
Na publicznej plaży Ornos oferowane są sporty wodne przez firmy zewnętrzne; dostępne są: kajaki, windsurfing, narty wodne, parasailing, wakeboard, nurkowanie; plaża z leżakami i parasolami.
Najlepsza pora
maj-wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego