North Island

Seszele, Wyspa North
Plaża
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
Wille
Nurkowanie
SPA
All inclusive
Prywatna wyspa
O hotelu


North Island to niewielka egzotyczna wyspa, na której powstał jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli na Oceanie Indyjskim. To miejsce gdzie ocean mieni się tysiącem odcieni błękitu, granitowe skały gubią się w śnieżnobiałym, pudrowym piasku, a kołyszące się na wietrze palmy kokosowe i drzewa takamaka koją wszystkie zmysły. Nieskończona, ekskluzywna przestrzeń, w której uścisk bujnych tropikalnych palm i gigantycznych granitowych szczytów przyćmiewa obecność zaledwie kilku willi. Każda willa została zaprojektowana ze smakiem, a do ich zbudowania użyte zostały najwyższej jakości naturalne materiały. Każda willa ma do dyspozycji swój własny elektryczny buggie idealny do eksplorowania wyspy.

Hotel będzie idealnym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na romantyczny wyjazd we dwoje. Nowożeńcom szczególnie polecamy jedyną w swoim rodzaju North Island Villa, która oferuje najwięcej prywatności i przestrzeni oraz niezapomniany widok na ocean.

Hotel należy do znanej sieci Relais & Châteaux. W swojej ofercie proponuje pakiet "All Inclusive".

Lokalizacja
hotel położony jako jedyny na Wyspie North, z pięknymi piaszczystymi plażami. Transfery na wyspę organizowane są prywatnymi helikopterami
Atuty
kameralność, tylko 11 willi na wyspie, luksusowe warunki, doskonały serwis, pakiet All Inclusive
Pokoje

11 luksusowych willi o powierzchni od 450 do 700 m2 fantastycznie wkomponowanych w naturalne otoczenie

Do dyspozycji
bar, restauracja, prywatne kolacje na plaży i willach, spa, biblioteka, winiarnia, centrum sportów wodnych, 45 metrowej długości basen (infinity pool)
Sporty i aktywności
nurkowanie z akwalungiem, centrum wellness, wycieczki rowerowe, wycieczki piesze, połowy, kajaki, paddleboard, yoga, wycieczki meleksami
Najlepsza pora
cały rok
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego