Ngapali Bay Villas & Spa

Myanmar, Ngapali
Wille
Plaża
SPA
Natura
O hotelu
5-gwiazdkowy hotel położony przy plaży Ngapali składający się wyłącznie z indywidualnych willi. Hotel został zaprojektowany przez angielskiego architekta Davida Wordsworth’a i lokalnego dekoratora wnętrz U Kyaw Sein i artystę U Khin Maung Yin. Dominują w nim naturalne materiały, jak kryte strzechą dachy czy podłogi z drzewa tekowego i umywalki z brązu. Każda willa posiada przynajmniej częściowy widok na morze.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Odległość od lotniska, ok. 10 min.
Atuty
indywidualne wille, architektura
Pokoje

Beach Front villa
pow. 54 m2, bezpośrednio przy plaży z prywatnym gazebo oraz basenem. Wyposażenie: klimatyzacja, telegon, wifi, tv sat, sejf, mini-bar, suszarka do włosów, produkty L’occitane

Sea With Terrace villa
pow. 54 m2, w trzeciej linii od plaży, z prywatnym tarasem. Wyposażenie jak w pozostałych willach.

Suite
pow. 110 m2, bezpośrednio przy plaży, z prywatnym gazebo. Dodatkowo prysznic pod gołym niebem.

Do dyspozycji
restauracja, SPA, basen, możliwość prywatnej kolacja BBQ na plaży
Sporty i aktywności
połowy ryb, przeloty balonem, wycieczka na targ w Thandwe, rowery, przejażdżka na słoniach
Najlepsza pora
od listopada do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego