Boutique

Necker Island

Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Necker Island
Boutique
Śluby i romantyczne podróże
Wille
Windsurfing
Nurkowanie
Dla rodzin
Natura
Prywatna wyspa
O hotelu
Położona na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, jest jedną z najbardziej luksusowych prywatnych wysp na świecie i jest domem Sir Richarda Bransona. Otaczają ją krystalicznie czyste wody ze spektakularnymi rafami koralowymi i białymi piaszczystymi plażami.

Ten luksusowy hotel położony wśród palm może pomieścić do 48 osób dorosłych i sześcioro dzieci w domkach w stylu balijskim. Zapewnia najbardziej ekskluzywny  wypoczynek z  różnorodnymi atrakcjami zarówno na lądzie jak i na wodzie.

Znajduje się tu pięć basenów bez krawędzi, dwa oświetlone korty tenisowe, białe piaszczyste plaże i wszystkie sporty wodne, jakie można sobie wyobrazić. Są tu też przytulne kąciki, w których można się skulić i po prostu rozkoszować widokami. Wieczory często spędza się na plaży, imprezując całą noc pod gwiazdami.

Hotel rezerwuje się na zasadzie wyłączności i tylko w określonych porach roku nazywanych „tygodniami świątecznymi” można rezerwować pojedyncze pokoje.

Ciepłe turkusowe wody Morza Karaibskiego, bujna, tropikalna roślinność, piękny krajobraz wyspy i doskonały serwis zapewnią wspaniały, całkowicie prywatny wypoczynek.
Pokoje

Wszystkie pokoje oferują niesamowite panoramiczne widoki na ocean i tropikalny ogród, i chociaż nie ma dwóch takich samych pokoi, wszystkie oferują całkowitą prywatność, przestronny taras, a niektóre mają nawet własny mały basen.

Do dyspozycji
5 basenów, restauracja, Spa, korty tenisowe
Sporty i aktywności
sporty wodne, tenis
Najlepsza pora
grudzień-czerwiec
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego