Namale The Fiji Islands Resort and Spa

Fidżi, Wyspa Vanua Levu
All inclusive
Tylko dla dorosłych
Śluby i romantyczne podróże
Dla aktywnych
Plaża
Wille
Boutique
O hotelu
Luksusowy hotel Namale Islands Resort na Fidżi to znakomity, pięciogwiazdkowy hotel tylko dla dorosłych oferujący formułę All Inclusive.
Położony jest przy wybrzeżu morza Koro na drugiej największej wyspie Fidżi – Vanua Levu.
Od 2013 roku trzykrotnie z rzędu wyróżniany nagrodą TripAdvisor Traveler’s Choice w kategorii najlepszych hoteli luksusowych na Fiji, gościł w swoich progach wiele światowych gwiazd, takich jak Russell Crowe, Edward Norton, czy Anthony Hopkins.

Otoczony przez tropikalny las deszczowy resort wspaniale komponuje się z dziką przyrodą i zapewnia najwyższej klasy zakwaterowanie w 19 unikalnych domach oraz willach. Tradycyjne domki typu ‘bure’ zlokalizowane są na skale z zastygłej lawy pośród drzew i oferują znakomitą panoramę na wybrzeże. Przestronne, luksusowe wille oferują prywatny basen infinity, jacuzzi, prysznic na świeżym powietrzu oraz zejście do plaży.

Wypoczynek w Namale Resort z pewnością umili światowej klasy Spa i doskonała kuchnia, nad którą czuwają najlepsi kucharze. Na tych, którzy chcą zaspokoić głód przygody czekają natomiast niezapomniane wycieczki konne, eksplorowanie lasów deszczowych, czy odkrywanie dzikich wodospadów.
Kategoria
5*
Pokoje

Rozłożone na 525 wspaniałych akrach lasu deszczowego, każdy z 15 przestronnych domków i willi ma całkowicie unikalny układ. Wszystkie oferują pięciogwiazdkowe udogodnienia w połączeniu z autentyczną architekturą Fidżi, taką jak dachy kryte tradycyjną strzechą czy prysznice i toaletki z naturalnego kamienia, nie ma dwóch identycznych elementów. Koncentrując się przede wszystkim na prywatności i odosobnieniu, bure i wille są zaprojektowane tak, aby były dla swoich gości tropikalnym domem z dala od ich domu. W końcu „bure” to po Fidżi „dom”, a na każdym z nich znajduje się specjalne fidżyjskie imię, które reprezentuje piękno i kulturę wysp.

Do dyspozycji
2 restauracje, Spa, centrum fitness, klub golfowy, szeroka oferta wycieczek
Sporty i aktywności
nurkowanie, snorkeling, kajaki, paddleboarding, sporty motorowodne, jazda konna, golf
Najlepsza pora
od kwietnia do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego