Myconian Utopia

Grecja, Mykonos
Myconian Utopia
Hotel, należący do prestiżowej grupy wyjątkowych hoteli na świecie - Relais & Chateau, położony jest na skale, 300 m ponad najdłuższą na Mykonos plażą Elia. Hotel łączy naturalne piękno swojego położenia z unikalną architekturą ręcznie ciętego kamienia, zrównoważonymi materiałami i oryginalnymi meblami. Hotel jest najczęściej wybierany przez pary i nowożeńców poszukujących romantycznego wypoczynku w wyjątkowym otoczeniu. Luksusowe apartamenty i wille zapewniają wszelkie wygody i doskonałą obsługę, a sam hotel zapewnia infrastrukturę z relaksującym spa Thalasso, barami oraz basenem bez krawędzi, który po zmroku ożywa iskierkami świateł przypominającym rozgwieżdżone niebo.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest na klifie z pięknym widokiem na zatokę i najdłuższą piaszczystą plażą Elia, na południowym wybrzeżu wyspy Mykonos. Plaża otoczona jest majestatycznymi klifami, błękitnym morzem i charakterystyczną dla Cyklad architekturą.
Atuty
Przynależność do prestiżowej grupy Relais & Chateau;
Położenie na klifie, z pięknym widokiem na zatokę;
W niewielkiej odległości od najdłuższej plaży na wyspie Mykonos;
Pokoje

Hotel oferuje pokoje, suity oraz wille oryginalnie wykończone, z dbałością o detale i dekoracje. Poszczególne pokoje tych samych kategorii różnią się od siebie.
Ilość pokoi i suit: 65.
Hotel wybudowany w 2013 roku.
Rekomendowany dla: par, nowożeńców, amatorów spa i doskonałej kuchni; oferowany również dla rodzin.

Signature Retreat (28m2): widok na morze; max. dla 2 osób; opcjonalnie mały basen;
Heavenly Retreat (35m2): panoramiczny widok na morze i zatokę Elia; opcjonalnie jacuzzi; max. dla 3 osób;
Majestic Retreat (45m2): widok na morze i zatokę Elia; przestronna przestrzeń z kamienną wanną; opcjonalnie jacuzzi lub mały prywatny basen; max. dla 3 osób;
Grand Majestic Retreat (50-55m2): widok na morze; przestronna sypialnia z częścią wypoczynkową; jacuzzi lub prywatny mały basen; max. 3 osoby;
Grand Majestic Villa oferuje od 2 do 5 sypialni; powierzchnia wnętrza od 135m2 do 270m2 i 120m2 tarasu; widok na morze; prywatny basen bez krawędzi; max. od 5 do 13 osób;

Do dyspozycji
basen bez krawędzi z widokiem na morze, taras wypoczynkowy, bar przy basenie, spa Thalasso, fitness, pilates, joga, instruktor wellness, 3 restauracje; Latitudes oferująca śniadania; restauracja gourmet - Pavilion z pięknym widokiem na morze, bogaty wybór win międzynarodowych i unikalnych greckich marek oferowany przez doświadczonego sommeliera; The Pool Club – całodniowy bar, w godzinach wieczornych muzyka na żywo; 2 butiki.
Sporty i aktywności
Na publicznej plaży Elia dostępne są: kajaki, windsurfing, narty wodne, parasailing, wakeboard, nurkowanie (centrum PADI); hotel oferuje przestrzeń na plaży z leżakami i parasolami.
Najlepsza pora
maj-wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego