Myconian Kyma

Grecja, Mykonos
O hotelu
Hotel Myconian Kyma jest 5-gwiazdkową luksusową oazą położoną wysoko, na wzgórzu, pond miastem Mykonos, w niewielkiej odległości od lokalnych atrakcji. W tym miejscu, ok. 40 lat temu, Pan George Daktylides wybudował pierwszy hotel sieci Myconian Collection. To piękny i kameralny hotel, który ma wierną grupę powracających co roku gości, ceniących sobie nie tylko piękny widok na słynne wiatraki i Małą Wenecję, ale także profesjonalizm obsługi i doskonały serwis. Można tu znaleźć luksusowe wnętrza, urządzone ze skrupulatną dbałością o szczegóły, klimatyczne ogrody, panoramiczne widoki, prywatne tarasy i wypełnione dziełami sztuki przestrzenie. Sercem hotelu jest taras przy basenie oraz restauracja serwująca dania zakorzenione w kuchni śródziemnomorskiej, przyrządzane z najświeższych sezonowych produktów.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Kyma położona jest na południowym wybrzeżu wyspy Mykonos, w odległości krótkiego spaceru od kamiennych schodów zabytkowego portu w okolicy charakterystycznych wiatraków, prowadzących do Małej Wenecji i najbardziej malowniczej części miasta Mykonos. Goście hotelu mogą skorzystać z transferu do innych hoteli sieci Myconian Collection. Z miejskiego portu położonego w niewielkiej odległości odpływają promy do słynnych ruin Delos, jednego z najważniejszych miejsc mitologicznych i archeologicznych w basenie Morza Śródziemnego. Można wybrać się również na zwiedzanie sąsiedniej, bezludnej wyspy Rhenia lub urokliwych zatoczek Mykonos.
Pokoje

Harmonijne wnętrza hotelu Kyma, wychodzące na nasłonecznione tarasy z jacuzzi i basenami bez krawędzi, oferują śnieżnobiałe wnętrza, z nowoczesnymi udogodnieniami. W czasie ostatniego remontu i przebudowy hotelu dodano marmur, drewno, szkło i kamień oraz oryginalne dzieła sztuki autorstwa międzynarodowych artystów.
Liczba pokoi: 76.
Hotel wybudowany w 1984 roku.
Rekomendowany dla: par, nowożeńców, amatorów korzystania z atrakcji w mieście Mykonos (10 min. spacerem), w tym klubów, barów, restauracji, życia nocnego.

Apollon (26m2): widok na wyspę, max. dla 3 osób;
Artemis (26m2): częściowy widok na morze; max. dla 3 osób;
Aegean (26m2): widok na morze; max. dla 2 osób;
Sunrise (36m2): widok na taras z basenem; max. 2 osoby;
Horizon Superior (28m2): widok na morze; mały prywaty basen; max. 3 osoby;
Ocean Suite (36m2): widok na morze; max. 3 osoby;
Nissos Suite (40m2): widok na morze; max. 3 osoby;
Paragon Suite (40m2): widok na wyspę; jacuzzi na balkonie/tarasie; max. 2 osoby;
Sunset Suite (35m2): widok na morze; jacuzzi na balkonie/tarasie; max. 3 osoby;
Mediterranean Suite (80m2): widok na morze; mały prywatny basen; max. 3 osoby;

Do dyspozycji
taras wypoczynkowy na szczycie wzgórza, z basenem, z panoramicznym widokiem na wyspę; basen bez krawędzi otoczony zacienionymi leżakami; bar przy basenie; spa Thalasso z pięcioma podgrzewanymi basenami z wodą morską do talasoterapii; sala fitness; siłownia z nowoczesnym sprzętem treningowym (9:00-21:00), joga, pilates, instruktorzy wellness (opłata); taras słoneczny z basenem; 3 restauracji, w tym restauracja NOA oferująca dania kuchni greckiej; możliwość korzystania z infrastruktury sąsiednich hoteli sieci Myconian – Naia, Kyma i Korali.
Sporty i aktywności
Najlepsza pora
maj-wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego