Myconian Korali

Grecja, Mykonos
O hotelu
Jeden z luksusowych hoteli sieci Myconian Collection położony jest w niewielkiej odległości od centrum miasta Mykonos, pełnego klimatycznych, urokliwych uliczek z lokalnymi tawernami, barami i butikami. Hotel szczyci się pięknym widokiem na Morze Egejskie i miasto Mykonos, jest elegancki, a zarazem oryginalny. Oferuje niepowtarzalny klimat i wykwintną kuchnię w restauracji Baos. Hotel należy do prestiżowego stowarzyszenia Relais & Chateu, cenionego przez wielu europejskich turystów.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest na wzgórzach, w pobliżu zabytkowego portu z wiatrakami, tylko kilka minut pieszo od kawiarni, butików i tawern oraz labiryntu wąskich uliczek i nocnego życia na Mykonos.
Atuty
Położenie w pobliżu miasta Mykonos;
Elegancja połączona z oryginalnym stylem;
Przynależność do stowarzyszenia Relais & Chateau;
Wykwintna kuchnia w restauracji Baos;
Pokoje

Hotel oferuje eleganckie pokoje zachowane w minimalistycznym stylu, z dizajnerskimi meblami, eleganckimi tkaninami i etnicznymi dekoracjami. Do dyspozycji balkony i tarasy, z których rozciąga się wspaniały widok na Morze Egejske.
Liczba pokoi: 100.
Hotel wyremontowany w 2016 roku.
Rekomendowany dla: par, nowożeńców, amatorów korzystania z atrakcji w mieście Mykonos (10 min. spacerem), w tym klubów, barów, restauracji, życia nocnego.

Inopsos (24m2): widok na wyspę, max. dla 3 osób;
Rinia (24m2): częściowy widok na morze; max. dla 3 osób;
Panoramic (24m2): widok na morze; max. dla 3 osób;
Phos Superior (24m2): widok na morze; jacuzzi na tarasie/balkonie; max. 3 osoby;
Oria Superior (25m2): widok na morze; basen współdzielony; max. 3 osoby;
Aeon Superior (25m2): widok na morze; prywatny basen; max. 3 osoby;
Onar Junior Suite (33m2): częściowy widok na morze; max. 3 osoby;
Kynthos Junior Suite (30-35m2): widok na morze; jacuzzi na balkonie/tarasie; max. 3 osoby;
Theros Junior Suite (40m2): widok na morze; max. 2 osoby;

Do dyspozycji
basen; Satory Spa - znakomity kompleks obejmuje pięć podgrzewanych basenów do talasoterapii, które czerpią z oczyszczających i leczniczych właściwości wody morskiej i są uzupełnione olejkami eterycznymi i hydromasażem; masaże; siłownia (9:00-21:00) wyposażona w nowoczesny sprzęt treningowy; joga; prywatne zajęcia z instruktorem wellness (płatne); taras słoneczny z basenem, leżakami i sofami wypoczynkowymi; bar Kitrino; 3 restauracje, w tym prowadzona przez wybitnego szefa kuchni – Panagiotis Tsoukatosa, który kładzie nacisk na interpretację dań kuchni greckiej ze współczesnymi akcentami (ekologiczne, lokalne składniki, ryby pozyskiwane ze zrównoważonych połowów); spersonalizowany serwis z usługą butlera, robieniem zakupów, luksusowymi transferami z/na lotnisko, organizacją wycieczek, wynajmu jachtów i helikopterów, organizacją zajęć (sportów wodnych, jazdy konnej); 2 butiki.
Sporty i aktywności
Najlepsza pora
maj-wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego