Meksyk i Golf

Czy wiesz że,

Meksyk jest  jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów dla miłośników golfa,  bo dysponuje aż 150 polami golfowymi. Duża część z tych pól reprezentuje klasę światową.
Karaibska część Meksyku, regiony Cancun i Riviera Maya to aż pięć 18-dołkowych klubów oraz trzy 9-dołkowe. Co ciekawe, wszystkie z nich usytuowane są na wybrzeżu. Wyłaniają się z jukatańskiej dżungli, sięgając naturalnych lagun wdzierających się w głąb lądu.

Jednym z miejsc, które z całą pewnością warto odwiedzić jest Klub golfowy „Playacar”. Otwarty dwadzieścia lat temu klub jest jedną z największych golfowych atrakcji regionu. Zaprojektowany przez słynnego architekta Roberta Von Hagge – guru golfowej architektury. Klub to przyroda, natura i piękno. Wtopiony w dżunglę Mayan, usłany wieloma jeziorami i przepiękną bujną roślinnością. Turkusowe wody, krystalicznie czystego Morza Karaibskiego są idealnym zwieńczeniem widoku. Niezapomniane wrażenia gwarantowane. Tutaj klasyka spotyka się z nowoczesnością – niezapomniana rywalizacja przy nowoczesnym systemie obsługi. To tutaj w trakcie długiej partii specjalny wózek dostarczy przekąski oraz napoje. Piękna pogoda, krajobrazy, golf i idealne warunki do bicia rekordów – czego chcieć więcej?

Kolejnym miejscem, które zasługuje na szczególną uwagę jest klub golfowy „Moon Palace”. Miejsce inne niż wszystkie. Klub łączy w sobie tradycję i harmonię gry w golfa z przyrodą. Zbudowany i zaprojektowany przez legendarnego Jacka Nicklausa, wykorzystuje koncepcję połączenia przyjemnego z pożytecznym. Dzięki temu, że nie przekształcano tutaj fauny i flory, klub zachowuje idealną ekologiczną równowagę.

Zapraszamy do Meksyku!

Sprawdź nasze oferty specjalne!