Anantara Maia Seychelles Villas

Seszele, Wyspa Mahe
Plaża
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
All inclusive
Wille
SPA
O hotelu
Anantara Maia to jeden z najbardziej luksusowych hoteli na wyspie Mahe. Wybudowany w 2006 r, położony w zachodniej części wyspy na wzniesieniu, przy plaży Louis. Kompleks indywidualnych willi wkomponowany został w otaczającą naturę. Polecany dla osób ceniących wypoczynek w spokojnej atmosferze, z zachowaniem prywatności i intymności. Wszystkie wille z widokiem na ocean, komfortowo i wygodnie urządzone, z prywatnymi basenami oraz indywidualnym serwisem butlera.
Lokalizacja
Odległość: od lotniska ok. 20 min. jazdy, od stolicy Victorii ok. 30 min. jazdy.
Pokoje

Indywidualne wille z prywatnymi basenami zostały zaprojektowane przez słynnego Amerykańskiego architekta Billa Bensleya, którego wyjątkowe projekty zostały zrealizowane w 50 krajach świata. Wille są doskonale wkomponowane w piękne otoczenie i naturę, położone przy plaży oraz na zielonych wzgórzach. Wnętrza udekorowano rzemiosłem i wyposażono wysokiej klasy meblami i materiałami. Do dyspozycji gości jest dedykowany butler, którego zadaniem jest zakładanie rezerwacji w restauracjach, zamawianie zabiegów w spa, pomoc w organizacji aktywności i spełnianie innych życzeń gości, takich jak organizacja kolacji barbecue na prywatnym tarasie w willi.

Ocean View Pool Villa (250m2) z panoramicznym widokiem na wzgórza i ocean, basenem bez krawędzi, tarasem, łóżkiem King. Do dyspozycji łazienka z wanną i prysznicem, luksusowe kosmetyki firmy Hermes, WIFI, ekspres do kawy, tv. Przy min. 3 nocach w pakiecie oferowane są sporty wodne: snurklowanie z maską i rurką, kajaki, paddle-board; zakwaterowanie max. dla 2 dorosłych i 2 dzieci.

Premier Ocean View Pool Villa (250m2) ze spektakularnym widokiem na wyspę i ocean. Wyposażenie jak w Ocean View Pool Villa; zakwaterowanie max. dla 2 dorosłych i 2 dzieci.

Premier Beach Pool Villa (310m2) położone przy plaży z małym ogrodem. Wyposażenie jak w Ocean View Pool Villa; zakwaterowanie max. dla 2 dorosłych i 2 dzieci.

Peninsula Ocean View Pool Villa (250m2) położona na skraju półwyspu, z pięknym widokiem na ocean. Wyposażenie jak w Ocean View Pool Villa; zakwaterowanie max. dla 2 dorosłych i 2 dzieci.

Do dyspozycji
basen, restauracje:
TEC-TEC - przyciągająca gości położeniem przy plaży; oferuje dania kuchni kreolskiej, indyjskiej i azjatyckiej;
SUNSET - bar przy basenie; dania kuchni międzynarodowej, przekąski, koktajle;
"20" - prywatne kolacje na zamówienie w tradycyjnej, klimatyzowanej piwnicy z winami; dania inspirowane kuchnią kreolską i śródziemnomorską; degustacja win pod opieką sommeliera;
Hotel oferuje zajęcia dla dzieci: malarskie, kulinarne, kreatywne i sportowe.
Sporty i aktywności
snurklowanie z maską i rurką, kajaki, paddle-board, fitness.
Najlepsza pora
cały rok
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego