Anantara Maia Seychelles Villas

Seszele, Wyspa Mahe
Plaża
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
All inclusive
Wille
SPA
O hotelu
Jeden z najbardziej luksusowych hoteli na wyspie Mahe. Wybudowany w 2006 r, położony w zach. części wyspy na wzniesieniu, przy plaży Louis. Kompleks indywidualnych willi wkomponowany został w otaczającą naturę. Polecany dla osób ceniących wypoczynek w spokojnej atmosferze, z zachowaniem prywatności i intymności. Wszystkie wille z widokiem na ocean, komfortowo i wygodnie urządzone, z prywatnymi basenami oraz indywidualnym serwisem butlera.
Lokalizacja
Odległość: od lotniska ok. 20 min., od stolicy Victoria ok. 30 min. samochodem
Najlepsza pora
cały rok
Oferty specjalne
! kliknij tu, aby zobaczyć oferty specjalne
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego