Lux Saint Gilles

Reunion
Plaża
Wille
Nurkowanie
Golf
Śluby i romantyczne podróże
Dla rodzin
O hotelu
Lux Saint Gilles to elegancki hotel z prawdziwą kreolską atmosferą gwarantujący luksusowy wypoczynek . Położony w tropikalnym ogrodzie z bezpośrednim dostępem do jednej z najlepszych plaż na wyspie L’Hermitage oraz w bliskiej odległości od dwóch pół golfowych.

Goście hotelu mogą korzystać z trzech wyśmienitych restauracji z daniami kuchni kreolskiej oraz międzynarodowej, baru i sygnowanej marką Lux kawiarni, która słynie z pysznej kawy produkowanej z zielonej fasoli organicznej.

Hotel polecamy zarówno na romantyczne wakacje we dwoje, jak również na wypoczynek z dziećmi.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Odległość od lotniska - 37 km
Atuty
Jego niewątpliwą zaletą jest lokalizacja przy plaży L'Hermitage i niedaleko pól golfowych.
Do dyspozycji
największy na wyspie basen, korty tenisowe, boisko do siatkówki i sprzęt do uprawiania sportów wodnych.
Sporty i aktywności
nurkowanie, tenis, golf
Najlepsza pora
cały rok poza styczniem i lutym
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego