Le Domaine de l'Orangerie

Seszele, wyspa La Digue
Boutique
Plaża
Natura
SPA
O hotelu

 

 

Lokalizacja
Hotel zlokalizowany jest w północno - zachodniej części wyspy La Digue, przy plaży Anse Severe. Tuż obok znajduje się przystań promowa, do której przybijają promy przewożące gości z wyspy Praslin. Hotel oferuje bezpłatny kilkuminutowy przejazd z przystani do hotelu pojazdem typu buggy.
Pokoje

W hotelu dostępne są 63 unikatowe wille, których wystrój nawiązuje do przyrody, utrzymany jest w stonowanych barwach kolorów ziemi. Wille podzielone są na 5 kategorii: 20 garden willi, 8 x garden suite residence, 30 willi de charme, 3 wille de charme eleganckie, jedna willa prezydencka.

Do dyspozycji
2 restauracje, 3 bary, odkryty basen, serwis plażowy, spa oferujące liczne zabiegi i masaże, tropikalny ogród i całodobowa recepcja
Sporty i aktywności
snorkelling, pływanie, piesze wędrówki, jazda na rowerze (wypożyczalnia rowerów na miejscu)
Najlepsza pora
cały rok
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego