Kono Kono Beach Resort & Isaraya Overwater Villas

Tanzania, Zanzibar
Boutique
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
Wille
All inclusive
O hotelu
Luksusowy i kameralny hotel zlokalizowany w wiosce Michamyi Kae położonej na północno-zachodnim wybrzeżu małego półwyspu, gdzie cisza i spokój są nieodłączną częścią wypoczynku. Otoczenie hotelu to długa i piękna piaszczysta plaża, z której można podziwiać spektakularne zachody słońca oraz tropikalny ogród. Hotel należy do renomowanej grupy The Prestige Hotels of the World. Poza willami w ogrodzie i przy plaży, hotel oferuje także wille na wodzie, które są niewątpliwą rzadkością na Zanzibarze. Ta część, w której znajdują się wille overwater nosi nazwę Isaraya.
Kategoria
5
Lokalizacja
wschód Zanzibaru, wioska Michamyi Kae, zatoka Chwaka.
Transfer z lotniska trwa 1 godz. 15 min.
Pokoje

Garden Villa: klimatyczne wille z dachem krytym strzechą zaprojektowane zostały w jasnych kolorach. Zlokalizowane są w pięknym ogrodzie i oferują dużą prywatność. Każda willa zajmuje powierzchnię 135 m2, w tym zewnętrzne patio o powierzchni 50 m2 i posiada ogród z małym basenem. Wyposażenie: telewizor LCD, mini-bar, klimatyzacja, wentylator sufitowy, wi-fi, łazienka z prysznicem (niektóre posiadają wannę); łózko podwójne 180cmx200cm lub dwa pojedyncze.

Sea View Villa: wille oferują niezapomniany widok na wody pięknej zatoki Chwaka. Wyglądają tak samo jak Gaden Ville (j.w.) oraz posiadają takie same wyposażenie.

Isaraya Water Villas: wyjątkowe jak na Zanzibar położenie - na wodzie! Zaprojektowane w pięknym stylu, zapewniają prywatność. Każda willa zajmuje powierzchnię 100 m2, w tym słoneczny tras o powierzchni 35 m2, na którym znajduje się mały basen oraz leżaki. Z tarasu można schodkami bezpośrednio zejść do wody.
Wyposażenie: mini-bar, klimatyzacja, wentylator sufitowy, wi-fi, łazienka z prysznicem i wanną widoczną z pokoju, ekspres do kawy i herbaty, łózko podwójne 180cmx200cm

Do dyspozycji
Restauracja główna o powierzchni 900 m2 położona na szczycie klifu z panoramicznym widokiem na zatokę Michamyi. W restauracji znajduje się basen bez krawędzi.
Bar przy basenie z widokiem na piaszczystą plażę.
Basen Infinity, z którego roztacza się widok na zatokę Chwaka.
Jungle Health Spa
Sporty i aktywności
pływanie na desce SUP
Najlepsza pora
styczeń - luty, czerwiec - wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego