Jungle Beach Resort

Sri Lanka, Trincomalee, Wschodnie Wybrzeże
Boutique
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
Wille
O hotelu
Hotel Jungle Beach położony jest na dziewiczym wybrzeżu Sri Lanki, bezpośrednio przy przepięknej, dzikiej plaży, na wschodnim wybrzeżu. Jego architektura doskonale współgra z otaczająca go przyrodą, sprawiając, że goście czują się jakby mieszkali w luksusowych drewnianych chatkach. Ze względu na unikalną architekturę, położenie i doskonały serwis hotel zalicza się do prestiżowej grupy Small Luxury Hotels of the World. Jest to idealne miejsce dla osób kochających przyrodę, ciszę i spokój. W okolicach hotelu można odwiedzić gorące źródła, hinduskie świątynie oraz wybrać się na nurkowanie i snorkeling. Hotel łącznie posiada 48 willi.
Kategoria
5*
Pokoje

Jungle Cluster Typ: villa
są to 3 wille położone nieopodal siebie, dzielące wspólny basen, w których można zakwaterować razem max. 9 osób. Wyposażenie jak w pozostałych pokojach.

Do dyspozycji
basen, restauracja, bar, SPA, siłownia, bezpłatne wifi.
Sporty i aktywności
joga, narty wodne, jazda konna, rowery.
Najlepsza pora
maj - wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego