Jade Mountain, Saint Lucia

Santa Lucia, Soufrière
Dla aktywnych
Nurkowanie
All inclusive
Natura
SPA
Góry
Plaża
O hotelu
Luksusowy hotel Jade Mountain wznosi się majestatycznie powyżej 600-hektarowego kurortu Anse Chastanet. Architekt, a zarazem właściciel hotelu Nick Troubetzkoy rozwinął tu swoją filozofię budowania w zgodzie z karaibską przyrodą. Zaprojektowany na wielu poziomach Jade Mountain jest istnym cudem architektonicznym i mógłby śmiało tworzyć scenerię do wielu filmów. To bardzo odważny projekt, gdzie indywidualne mosty prowadzą do basenu infinity, a chropowate kolumny o kamiennej twarzy sięgają nieba. Góra na której powstał hotel jest jednym z tych hipnotyzujących miejsc na Karaibach, dlatego między innymi ten ekskluzywny hotel regularnie wygrywa w rankingach na najbardziej romantyczny hotel na świecie.
Kładzie się tu ogromny nacisk na zapewnienie gościom całkowitej prywatności. Na początku pobytu każdy otrzymuje telefon komórkowy, przy pomocy którego może kontaktować się ze swoim osobistym lokajem. Z każdego pokoju widać znajdujące się na liście UNESCO góry The Pitons i ocean. Goście hotelowi zgodnie przyznają, że pierwsze zderzenie się z widokiem z pokoju na góry to moment, w którym pojawiają się ciarki na skórze i ciężko uwierzyć, że jest się w tak niezwykłym miejscu.
Hotel słynie ze świetnej kuchni, a z tarasu Jade Mountain Club rozciąga się wspaniały widok, idealny na podziwianie zachódu słońca i gwiazd przy wieczornym drinku.
W zaciszu Jade Mountain można korzystać z szerokiej gamy usług Spa Ciel - butikowego spa oraz centrum fitness.
Sanktuaria Jadeitowej Góry są celowo wolne od technologii; nie ma telefonów, radiotelefonów ani telewizorów. Dostęp do Internetu jest dostępny w recepcji jednakże hotel może świadczyć usługi Wi-Fi w pokoju, ale jedynie na wyraźną prośbę klienta.

Hotel proponuje formułę All Inclusive
Kategoria
5*
Atuty
W pobliżu znajduje się Wulkan Soufriere i takie atrakcje jak Turtle Reef i Plaża Anse Mamin.
Pokoje

Hotel oferuje 29 pokoi. Pokoje są bardzo przestrzenne z sypialnią, salonem i ekstrawaganckim prywatnym basenem infinity bądź jacuzzi, w których można relaksować się z kieliszkiem Prosecco w dłoni i podziwiając niesamowite widoki.  Jedna ściana w pokojach jest całkowicie otwarta bez szyb - robi to niesamowite wrażenie połączenia pokoju z naturą Światowego Dziedzictwa góry Pitonsa Lucii i oczywiście Morza Karaibskiego.
Do dyspozycji dostępny jest całodobowy room service.

Do dyspozycji
restauracje, bary w Anse Chastanet, butiki, galeria sztuki, spa, sprzęt do nurkowania, rowery, bezpłatny parking.
Sporty i aktywności
sporty wodne - nurkowanie
Najlepsza pora
listopad-kwiecień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego