Intercontinental Moorea Resort & Spa

Polinezja Francuska, Moorea
Plaża
SPA
Nurkowanie
Dla rodzin
Wille
O hotelu
Hotel należący do luksusowej sieci Intercontinental położony jest pomiędzy górami a laguną na wyspie Moorea, w bujnym 11-hektarowym ogrodzie tuż przy piaszczystej plaży. W pobliskiej lagunie spotkać można delfiny oraz żółwie morskie, które mamy szansę podglądać w ich naturalnym środowisku. Hotel oferuje 48 pokoi typu Lanai oraz 142 bungalowy, a także pierwsze powstałe na Polinezji Francuskiej SPA.
Kategoria
4*
Lokalizacja
Czas transferu z lotniska ok. 40 min.
Pokoje

Lanai
Pokoje położone w budynku głównym, na parterze, w pobliżu basenu i restauracji. Posiadają mały taras o pow. 7m2 i widok na ogród. Wyposażenie: klimatyzacja, internet wi-fi, telefon, tv, minibar, serwis do kawy i herbaty, sejf, suszarka do włosów, łazienka z wanną. Zakwaterowanie max. dla 2 osób.

Premium Lanai
Pokoje położone w budynku głównym, na parterze, z widokiem na lagunę i ocean.
Wyposażenie jak w pokojach Lanai. Zakwaterowanie max. dla 2 osób.

Beach Junior Suite Bungalow
Pokoje położone przy plaży, w pobliżu laguny są idealnym zakwaterowanie dla rodzin z dziećmi. Składają się z sypialni oraz części wypoczynkowej z sofą rozkładaną dla trzeciej osoby lub 2 dzieci. Wyposażenie jak w pokojach Lanai. Dodatkowo taras z leżakami (pow. 22m2), gazebo ze stolikiem i krzesłami oraz wiatrak w sypialni. Zakwaterowanie mx. dla 3 dorosłych lub 2 dorosłych i 2 dzieci.

Garden Pool Junior Suite Bungalow
Bungalowy położone w zaciszu ogrodu, oferują więcej prywatności i intymności. Wyposażenie jak w pokojach Beach Junior Suite Bungalow, dodatkowo posiadają basen o pow. 7m2. Zakwaterowanie max. dla 3 dorosłych lub 2 dorosłych i 2 dzieci.

Premium Neach Junior suite Bungalow Typ: bungalow
Bungalowy położone są przy głównej plaży z widokiem na lagunę. W pobliżu restauracje, bary, basen oraz aktywności. Wyposażenie jak w pokojach Beach Junior Suite Bungalow, dodatkowo wiatrak i duży taras o pow. 22m2. Zakwaterowanie max. dla 3 dorosłych lub 2 dorosłych i 2 dzieci.

Overwater Junior Suite Bungalow Typ: bungalow
Bungalowy położone są częściowo na wodzie i częściowo na lądzie na palach, z indywidulnym dostępem do laguny. Głębokość wody przy zejściu od 1m do 3m. Wyposażenie jak w pokojach Beach Junior Suite Bungalow, dodatkowo wiatrak i duży taras o pow. 22m2. Zakwaterowanie max. dla 3 dorosłych lub 2 dorosłych i 2 dzieci.

Premium Overwater Junior Suite Bungalow
Najwyższa kategoria bungalowów, z czego 4 bungalowy są położone w całości na wodzie, pozostałe 24 częściowo na wodzie, a częściowo na lądzie. Wszystkie jednak mają dostęp/zejście do laguny. Głębokość wody w okolicy bungalowów ok. 3m. Wyposażenie jak w pokojach Beach Junior Suite Bungalow, dodatkowo wiatrak i duży taras o pow. 22m2. Zakwaterowanie max. dla 3 dorosłych lub 2 dorosłych i 2 dzieci.

Do dyspozycji
basen, 2 restauracje, 2 bary, wycieczki łodzią w celu podglądania delfinów i wielorybów żyjących w naturze (oferta sezonowa), SPA, centrum fitness, internet wi-fi, wycieczki helikopterem, serwis concierge (7:00-19:00).
Sporty i aktywności
kajaki, canoe, nurkowanie, snorkeling, centrum nurkowania z delfinami, tenis, ping pong.
Najlepsza pora
od czerwca do sierpnia i od grudnia do stycznia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego