InterContinental Carlton

Francja, Lazurowe Wybrzeże
Boutique
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
Zakupy
O hotelu
Hotel Carlton otworzył podwoje w 1911 roku dla angielskich i rosyjskich arystokratów, odnosząc natychmiastowy sukces. Sylwetka hotelu, rozbudowanego w 1913 roku, wznosi się ponad bulwarem Croisette i stała się jednym z symboli Cannes. W okresie międzywojennym i po II wojnie światowej, Carlton gościł wybitnych polityków, rodziny królewskie, lordów, maharadżów, bankierów i aktorów. W latach 50 i 60 Carlton był ulubionym hotelem gwiazd filmu takich, jak Ava Gardner, Kim Novak, Claudia Cardinale, Sophia Loren, Jane Mansfield, Gina Lollobrigida, Greta Garbo, Erroll Flynn, Rita Hayworth, Paul Newman, Alfred Hitchcock, Federico Fellini, ... Carlton jest od zawsze związany z festiwalem filmu w Cannes.
Kategoria
5*
Pokoje

Apartamenty noszą nazwiska stałych bywalców hotelu - Sean Connery, Elton John, Sofia Loren, Alain Delon, Sophie Marceau, Sharon Stone,...
W 2002 roku pokoje i apartamenty hotelu zostały odnowione w stylu zainspirowanym filmem Alfreda Hitchcocka "Złodziej w hotelu", nakręconym w Carltonie w 1954 roku. Styl ten jest kontynuacją tradycji subtelnej elegancji i luksusu, które będą towarzyszyć Państwu w czasie pobytu tutaj.

Do dyspozycji
leżaki na plaży
Sporty i aktywności
wycieczki, rejsy
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego